Aizdevumi gāzes iekārtām

Mogo.lv aizdevums gāzes iekārtai.

Vien no galvenajām īpašībām ko novērtē jebkurš automašīnas īpašnieks ir tās ekonomija. Neviena nebūs laimīgs, ja viņa īpašumā būs automašīna, kas degvielu patērē pārmērīgā daudzumā un rada liekas izmaksas. Degviela nav lēta, tā pat kā automašīnas uzturēšana, tādēļ ir svarīgi, lai nauda makā pietiktu gan pārtikai, gan degvielai. Zināms, ka benzīns nav lētākais degvielas veids, tādēļ daudzi automašīnu īpašnieki izvēlas savos spēkratos uzstādīt autogāzes iekārtu, lai braucamrīks kļūtu ekonomiskāks. Mogo.lv piedāvā kredītu gāzes iekārtas uzstādīšanai, turklāt aizdevēja interneta vietnē var iepazīties ar provizorisku aprēķinu par mēnesī ietaupīto naudas summu, ja automašīnā ir uzstādīta gāzes iekārta.

Kas ir autogāzes iekārta?

Autogāzes iekārtu var pievienot jebkuram benzīna dzinējam, turklāt tās izmantošana samazina izdevumus par degvielu mēnesī gandrīz uz pusi. Automašīnas īpašnieks var izvēlēties – lietot gāzi vai benzīnu, tādējādi regulējot sev nepieciešamo degvielas patēriņu. Autogāzes iekārtas uzstādīšana prasa tikai vienu dienu. Viena diena un degvielas izdevumi samazinās pusi! Varbūt citi baidīsies par gāzes smaku automašīnas salonā, taču tā ir pagātne jau vairākus gadu desmitus. Autogāzes iekārtas ir hermētiski noslēgtas, lai izvairītos no smakas noplūdes dabā un telpā, kas var izraisīt bīstamus momentus. Gāzes izmantošana nemazina dzinēja resursus, gluži pretēji – tā tos palielina, jo tā nesatur metālu noārdīšanas katalizatorus, tā sadeg vienmērīgi un līdz galam. Vēl fakti par gāzes auto iekārtu info.

Kā saņemt šo aizdevumu?

Ja esat nolēmis sākt ietaupīt un savā automašīnā uzstādīt gāzes iekārtu, aizpildiet pieteikumu mogo.lv interneta vietnē. Oficiālo sarakstu ar autogāzes iekārtu ierīkotājiem var atrast CSDD lapā, kā arī mogo.lv jautājumu sadaļā. Aizdevēja interneta vietnē var redzēt arī kalkulatoru ar  kura palīdzību var noskaidrot ne tikai autogāzes iekārtas uzstādīšanas izdevumus, bet arī ietaupījumu mēnesī, kā arī iepazīties ar atmaksas grafiku. Starp citu, aizdevumu var sākt atmaksāt arī sākot ar 3. mēnesi no aizdevuma piešķiršanas brīža. Mogo.lv ir draudzīgākais un daudzpusīgākais šāda veida aizdevējs, kas rūpējas par klienta maciņu. Informācija par aizdevuma piešķiršanu vai noraidīšanu, tiek sniegta pusstundas laikā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply