Mikroautobusu noma Latvijā.

ecorent.lv mikroautobusu nomaMikroautobusu noma ir kļuvusi par pierastu lietu ne tikai Latvijā, bet arī visā plašajā pasaulē. Mikroautobusu un minivenu iznomāšana ir izdevīga, jo nav nepieciešams izmantot sabiedrisko transportu un var ērti nokļūt no punkta A uz punktu B bez liekiem sarežģījumiem, kas ir labs risinājums ģimenēm ar maziem bērniem, jo ceļošana ar savām atvasēm mēdz būt nogurdinoša, it sevišķi, ja bērni ir vēl mazi un niķīgi un vēlas visu darīt pa savam. Mikroautobusu iznomāšana ir izdevīga arī tad, ja dodaties pārbraukumos draugu pulkā, jo visas izmaksas šādos gadījumos, lielākoties, tiek dalītas uz visiem pasažieriem.

Cenas.

Auto klases nosaka automašīnu nomas cenas, un ļoti daudzi sev nepieciešamo automašīnu izviļas nevis pēc to klases, bet pēc cenas, jo finanses, kas tērējamas šādam pakalpojumam. Ja auto nomas cenu ietekmē automobiļa klase, tad mikroautobusu nomas maksa ir noteikta jau iepriekš. Piemēram, Luksus klases automašīnu noma būs dārgāka, jo šādas klases automašīnas ir nedaudz dārgākas par vidusmēra automašīnām.  Ja automašīnas vai mikroautobusa noma ir nepieciešama ilgam laika posmam, piemēram, mēnesim vai vēl ilgākam periodam, tad nomas maksa dienā būs pat divas reizes mazāka, kā nomas maksa šim pašam auto, ja iznomāsiet to tikai uz pāris dienām. Mikroautobusu noma būs nedaudz dārgāka par vieglo automašīnu, taču degvielas izmaksas noteikti to atspēkos.

Kā izvēlēties izdevīgāko?

Iepriekšēja, apkārtnē esošo iznomātāju un tamlīdzīgu pakalpojumu sniedzēju apzināšana pirms ierašanās galamērķī, ir tikai ieteicama, lai ierodoties nebūtu lieki jāmaldās pa apkārtni meklējot kādu auto iznomātāju, kura piedāvājums atbilstu Jūsu vēlmēm un vajadzībām. Pieteikuma formas ir ērti aizpildāmas ne tikai klātienē, bet arī internetā, norādot visas vajadzīgās vēlmes un papildpakalpojumus. Liela daļa šādu pakalpojumu sniedzēju, savai un klientu ērtībai, savās interneta vietnēs ir ievietojuši visu piedāvāto automašīnu klāstu, lai mikroautobusu noma un arī parasto auto noma būtu vēlērtāka un izdevīgāka. Mikroautobusu un minivenu iznomātāju ir ļoti daudz, taču viens no izdevīgākajiem un ērtākajiem šāda pakalpojuma sniedzējiem ir Ecorent.

Apskaties mikroautobusu nomu – http://ecorent.lv/kravas-mikroautobusu-noma/

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply