Mācieties no bagātajiem: 4 rakstura īpašības, kas jāizskauž

kredītsIkviens vēlas dzīvot finansiālā labklājībā, taču ne visi saprot, ka tas drīzāk ir lēmums, nevis veiksme. Tiem, kuri vēlas sasniegt savus finansiālos mērķus, pirmkārt, jāmaina domāšanas veids. Turpinājumā 4 rakstura īpašības, kas ceļā uz bagātību tikai traucēs. Mainot attieksmi un paradumus, patiešām var izmainīt dzīvi!

Skeptiska attieksme

Nabadzīgi cilvēki vienmēr ir skeptiski noskaņoti – viņi ar aizdomām skatās uz visiem, domājot, ka viņus vēlas apkrāpt. Viņi netic veiksmei un par labiem darījumiem domā, ka ‘’tas ir pārāk labi, lai būtu patiesība’’. Finansiāli veiksmīgi cilvēki vairāk uzticas citiem – viņi tic labajam cilvēkos.

Interesants ir fakts, ka daudzi turīgi cilvēki bieži vien pat neaizslēdz savu automašīnu vai mājas durvis – nabadzīgi cilvēki nekad tā nerīkotos. Protams, tas nenozīmē, ka bagātie ir vieglprātīgi, taču viņi zina, ka pārlieku liela piesardzība un apdraudējumu meklēšana ceļā uz panākumiem tikai traucē.

Vainīgo meklēšana

Cilvēki ar nabadzīgu domāšanu vienmēr meklē problēmas, nevis risinājumus. Viņi vaino vidi, apstākļus, darba vietu, valdību un spēj iesniegt plašu attaisnojumu sarakstu par to, kādēļ nevar kļūt veiksmīgi. Savukārt turīgi cilvēki zina, ka visam, kas notiek, ir kāds iemesls. Viņi spēj uzņemties atbildību, meklē risinājumus, nevis attaisnojumus, un tieši tādēļ arī gūst panākumus.

Pieņēmumu izdarīšana

Nabadzīgi cilvēki bieži dzīvo pieņēmumos. Piemēram, ja viņi vēlas sazināties ar kādu slavenu cilvēku, viņi varētu teikt: ‘’Viņš noteikti nemaz negribēs runāt ar mani’’. Tā vietā, lai pārbaudītu faktus vai uzdotu jautājumus, viņi izdara pāragrus secinājumus un rīkojas saskaņā ar tiem.  Veiksmīgi cilvēki uzdod jautājumus. Piemēram – ‘’Kā es rīkošos, ja es uzrakstīšu valsts prezidentam un viņš man atbildēs?’’. Jautājumu uzdošana aiztaupīs daudz problēmu. Turklāt pareizo jautājumu uzdošanā slēpjas liels spēks – tie ļauj virzīties pretī saviem mērķiem.

Lētāko risinājumu meklēšana

Nabadzīgo domāšana liek vienmēr meklēt visu lētāko – gan apģērbu veikalos, gan visur citur. Dažkārt tas nozīmē iegādāties lietas, kas nemaz nepatīk, jo vēlme slēgt šķietami izdevīgu darījumu un iegūt kaut ko par zemu cenu, ir nabadzīgo cilvēku prioritāte. Savukārt bagāti cilvēki meklē vislabāko. Lai arī ko vajadzētu iegādāties, viņi velta laiku un pūles tam, lai atrastu viskvalitatīvāko variantu. Cena viņiem ir otršķirīgs lielums. Protams, tas nenozīmē, ka viņiem vienmēr ir pietiekami daudz naudas, lai iegādātos vislabāko. Tādās situācijās var palīdzēt kredīts, ja ir pārliecība, ka to būs iespējams atmaksāt noteiktajā laikā un iegādātais pirkums būs lielisks ilgtermiņa ieguldījums.

Salīdzinot finansiāli veiksmīgu un nabadzīgu cilvēku domāšanu, var atrast ļoti daudz atšķirību. Mācieties no bagātajiem: mainiet attieksmi un Jūs izmainīsiet savu dzīvi!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply