LNT tiešraide jebkurā laikā un vietā ar interneta TV

Mūsu mājās televizors ir ierasta lieta, taču nereti nevaram pagūt uz savu mīļāko pārraidi. Neskumstiet, šajā gadījumā ir alternatīvi risinājumi. Tā ir interneta televīzija, kas mūsdienu informāciju tehnoloģiju laikmetā paver plašākas izklaides iespējas, jo interneta televīziju var redzēt jebkurā vietā un laikā, kur vien pieejams interneta pieslēgums.

Lattelecom interneta televīzijā ir iespējams redzēt vairākus TV kanālus, tostarp LTV1, LTV7, LNT, TV5, Kanāls 2 un citus. Skatītāju atzinību ieguvis telekanāls LNT, kurš pārraida filmas, seriālus, aktuālus ziņu raidījumus. LNT piedāvā programmu klāstu, kurā ir katram ģimenes loceklim. Populāri ir ziņu un informatīvie kanāli. LNT raida jaunākās filmas un kanālus, kas kļuvuši populāri visā pasaulē.

LNT domā, kā pārsteigt savus skatītājus, piedāvājot arvien kaut ko jaunu. Daudzu skatītāju uzticību bija iemantojis daudzsēriju stāstu seriāls „Dzīves krustcelēs”, kura sižeti tika balstīti uz patiesiem notikumiem. Decembrī bija redzama seriāla pēdējā sērija. LNT ēterā ir redzamas arī iepazīšanās šovs „Precamies!?”. Tas uzlabos garastāvokli un būs labs kanāls labas izklaides tīkotājiem. Tikpat daudz ir skatītāju, kas seko līdzi seriāla „Bīstamais eņģelis” varoņu gaitām.

LNT tiešraide

Jāpiebilst, ka interneta televīzijā ir atrodams kanāla LNT septiņu dienu ierakstu arhīvs. Tas nozīmē vienīgi to, ja Jūs neesat paguvis laicīgi noskatīties savu mīļāko raidījumu, tad TV arhīvs ir lieliska iespēja pagriezt laiku atpakaļ un noskatīties pārraidi Jums ērtākajā laikā. Patlaban TV arhīvā starp skatītākajām filmām ir LNT pārraidītās sāgas „Krēsla” sērijas.

Filmas, seriāli, ziņas, raidījumi bērniem un pieaugušajiem – tas viss LNT kanālā Lattelecom interneta televīzijā. Kļūsti pat kāda no Lattelecom komplektu abonementu un saņem iespēju skatīties interneta televīziju bez papildus maksas.

Tiem, kuriem vēl nav interneta televīzijas, ir unikāla iespēja iepazīties ar Lattelecom interneta TV piedāvājumu. Jums būs tikai jāreģistrējas Lattelecom mājas lapā un trīs dienas Jūs varēsit redzēt 22 lieliskus kanālus augstā kvalitātē. Pārliecinies pats par interneta televīzijas priekšrocībām – skaties bezmaksas televīziju un saņem pieeju TV arhīvam. Nepalaid garām iespēju redzēt savus mīļākos kanālus jebkurā laikā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply