Lētas smaržas internetā – ideāla dāvana!

smaržas ideāla dāvana parfumexpress.lvTuvojas svētki, kad istabā goda vietā gozēsies eglīte, bet zem eģītes varēs atrast vairāk vai mazāk vietējā Salatēva sarūpētas dāvanas. Taču pirms tam katrs iziet cauri posmam, kurā tiek lauzīta galva par to, ko vislabāk dāvināt saviem mīļajiem un baidās nošaut greizi, jo Ziemassvētki ir tas laiks, kad ar dāvanām kļūdīties neviens nevēlas. Protams, vienmēr ir iespēja dāvināt ko vienkāršu un simbolisku, taču cik reizes var dāvināt vienu un to pašu? Tad nu lūk – ja Jūs joprojām māc šaubas par to, ko likt zem eglītes savam vīram, mammai vai brālim, tad iesakām skaistu un vienkāršu risinājumu – smaržas. Smaržas tiek uzskatītas par intīmu dāvanu un tās iesaka dāvināt tuviem cilvēkiem.

Kā izvēlēties smaržas?

Ņemot vērā to, ka cilvēku gaumes pavisam noteikti ir atšķirīgas, smaržu izvēle ir ļoti atbildīgs process, lai nenošautu greizi, un neuzdāvinātu, piemēram, māsai smaržas, kas viņasprāt ož. Ideālā variantā dāvinātājs jau zina gaumi tam, ko grasās apdāvināt un spēj atšķirt to, vai kā naglai uz galvas būs trāpīts citrusu aromāts vai saldena ziedu smarža. Ja tomēr īsti labi nav zināma apdāvināmā gaume parfimērijas produktu izvēlē, lieliski noderēs dāvanu kartes kādā parfimērijas veikalā. Turklāt šādas kartes piedāvā arī interneta veikali, līdz ar to lētas smaržas internetā kļūst vēl pieejamākas. Internetā parfimērijas izstrādājumu klāsts ir ārkārtīgi plašs, tādēļ sev atbilstošu preci varēs izvēlēties ikviens.

 

Dažādie viedokļi.

 Pastāv divu veidu viedokļi – viens ir par to , ka tiek dāvinātas smaržas, otrs ir pret. Kādēļ tā? Tie, kuri ir pret, parasti to skaidro ar to, ka nevēlas uzdāvināt lietu, kas otram nepatīk. Savukārt tie, kuri ir par šādām dāvanām uzskata, ka smaržas var dāvināt tikai tuviem cilvēkiem, par kuriem ir pārliecība, ka tie novērtēs dāvanas vērtību un kuriem noteikti patiks uzdāvinātais aromāts. Vēl pastāv uzskats, ka smaržas ir diezgan dārga dāvana un kuram katram to dāvināt nav pieņemts.

Ienāc Parfumexpress.lv un izvēlies labākos sieviešu un vīriežu smaržu piedāvājumus!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply