Kvalitatīvs auto virsbūves remonts

Uz ceļiem katru dienu notiek desmitiem ceļu satiksmes negadījumu, turklāt šim skaitlim ir tendence pieaugt, pasliktinoties laikapstākļiem. Par laimi, lielākā daļa dažāda veida avāriju nav pārlieku nopietnas – viegli saskrienoties ar priekšā braucošo automobili vai aizķerot tuvējo ceļa zīmi, visbiežāk kaitējums tiek nodarīts nevis auto pasažieriem, bet pašai automašīnai. No visdažādākajiem bojājumiem nav pasargāts neviens automobiļa vadītājs. Cita šofera neuzmanība, paša izklaidība, slidens ceļš un citi faktori viegli var izraisīt situāciju, kurā tiek sabojāta automašīnas virsbūve.

Satiksmes negadījums vienmēr ir nepatīkams pārdzīvojums, kas ne tikai sagādā papildu stresu un uztraukumu, bet arī pilnībā maina ierasto režīmu. Pat pavisam vieglu bojājumu gadījumā nākas kārtot neskaitāmas formalitātes un atrast auto servisu, kas kvalitatīvi un profesionāli spētu novērst kaitējumu un salabot automašīnu. Gadījumos, kad nepieciešams auto virsbūves remonts, servisa izvēle ir īpaši atbildīgs uzdevums. Lai automašīna pēc remonta izskatītos gluži kā jauna, ir nepieciešams īpaši rūpīgs un pacietīgs darbs. Turklāt ne mazāk svarīga ir meistaru prasme novērst defektus un saskatīt labāko risinājumu konkrētajā situācijā – katrs virsbūves bojājums ir atšķirīgs un, ja vēlamies, lai defekts patiešām pēcāk nebūtu pamanāms, ir vajadzīga arī atšķirīga pieeja. Bez tam īpaši svarīgi ir arī krāsošanas darbi, kas veicami pēc remonta – auto krāsojuma atjaunošanu veido vairāki sarežģīti procesi, turklāt nevainojamam jābūt ne tikai darbam, bet arī izvēlētās krāsas kvalitātei.

OranzGaraž virsbūves remonta darbi

Diennakts autoservisa OranzGaraz pakalpojumu klāstā ir itin visi darbi, kas nepieciešami pilnvērtīgai automašīnas apkopei, uzlabošanai un remontam, tai skaitā auto virsbūves remonts un krāsošana. Ja automašīna cietusi negadījumā, šeit parūpēsies par detaļu iztaisnošanu, atjaunos virsbūves ģeometriju, veiks baulēšanu, metināšanu, atjaunos plastmasas detaļas un veiks citus nepieciešamos darbus, lai atgrieztu automašīnu sākotnējā stāvoklī. Turklāt, remontējot savu auto OranzGaraz, klientam tiek nodrošināta asistence pārrunās ar apdrošināšanas kompāniju un automašīnas uzglabāšana pilnīgi bez maksas – līdz brīdim, kad apdrošinātāji izlems, kādas materiālās kompensācijas piešķiramas. Tāpat klients saņems pārskatāmu un detalizētu remontdarbu tāmi, kas ļaus viegli aprēķināt izdevumus un plānot tēriņus.

Arī tad, ja virsbūvei nepieciešama krāsošana, OranzGaraz būs īstā izvēle. Krāsošanas darbos tiek izmantoti tikai augstas kvalitātes materiāli un jaunākās tehnoloģijas, kas ļauj iegūt nevainojamu rezultātu – nezinātājs nespēs pamanīt, ka automašīna kādreiz bijusi bojāta, svaigais krāsojums piešķirs automašīnai īpašu mirdzumu, turklāt jaunuzklātā krāsa nerūsēs. Meistari parūpējas arī par to, lai detaļas tiktu atbilstoši sagatavotas veicamajiem darbiem, kā arī pienācīgi apstrādātas un montētas pēc krāsošanas. Tādējādi klients var būt pilnīgi drošs par darba kvalitāti un to, ka paveiktajam piešķirta ilgstoša garantija.

OranzGaraz – tie ir profesionāli meistari ar vairāku gadu pieredzi un nevainojams darba rezultāts.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , ,

Leave a Reply