Kredīts no 19 gadu vecuma

Kredīts ir nopietna lieta, tāpēc viens no kredīta noformēšanas nosacījumiem ir atbilstošais vecums. Pārsvarā kredītu piedāva no 21 gada vai no 20 gadiem, bet pastāv dažas kredītiestādes, kuras samazināja vecuma ierobežojumu līdz pat 19 gadiem.

Lielākais no šādiem uzņēmumiem ir SMSCredit.lv. Kredītiestāde piedāvā kredīta noformēšanu jebkuram Latvijas iedzīvotājam, neatkarīgi no pilsonības, kuram ir 19 gadi vai vairāk.

SMSCredit piedāvā aizdevumu katru dienu gandrīz visu diennakti, no 7 rītā līdz pat pusnaktij. Pieteikšanās kredītam notiek trijos veidos. Klients var nosutīt īsziņu ar visu nepieciešamo informāciju, var piezvanīt uz klienta apkalpošanas centru, kā arī ir iespēja reģistrēties SMSCredit mājaslapā un nosūtīt pieteikumu no sava lietotāja profila.

Pieteikuma izskatīšana notiek uzreiz, un pēc tam nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā.

Vienīgais trūkums ir tāds, ka naudas atmaksas periods ir ļoti īss, un arī aizdevuma summa nav liela. Bet ārkārtas gadījumos tas arī var noderēt. Turklāt SMSCredit ir viena būtiska priekšrocība, ka pirmais kredīts tiek piedāvāts bez maksas un bez procentiem. Klients atmaksā to pašu summu, kuru aizņēmās. Bet šāds piedāvājums ir derīgs tikai uz pašu pirmo kredītu šajā kredītiestādē.

Kredīta noformēšana ir nopietns solis, kuru rūpīgi jāapdomā. Bet SMSCredit piedāvā ne tikai labus nosacījumus un kredītu jau no 19 gadu vecuma, bet arī kredītu bez procentiem. Tāpēc šāds piedāvājums ir ērts un labs risinājums situācijām, kad nauda ir nepieciešama ātri, un nav laika domāt. Par visu padomāts – klients atmaksās to pašu summu, un viņam nav jāuztraucās par jebkādiem procentiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply