Kredīts no 19 gadiem

Šobrīd pieejami vairāki kredītu veidi no 19 gadiem. Visizplatītākais ir ātrais kredīts, bet saņemt iespējams arī patēriņa un studiju kredītu.

Lai arī liela daļa ātro kreditēšanas iestāžu kredītus piedāvā personām no 20 vai 21 gada vecuma, tomēr lielajā piedāvājuma klāstā atrodamas arī kompānijas, kuras ātros kredītus piedāvā jau no 19 gadu vecuma.

Smscredit.lv ātro kredītu piedāvā jau no 18 gadu vecuma. Pie šīs kompānijas kredītu iespējams iegūt līdz 350 latiem līdz vienam mēnesim, tomēr jāņem vērā, ka pirmajās trīs reizēs būs ierobežojumi, lai saņemtu maksimālo naudas aizdevumu. Pirmajā reizē jaunais klients var aizņemties līdz 200 latiem, otrajā reizē summa palielinās par 50 latiem, bet trešajā vēl par 50 latiem.

CreditOn.lv līdzīgi kā Smscredit.lv ātro kredītu piedāvā no 18 gadu vecuma. Maksimālā aizdevuma summa pie šī aizdevēja ir 250 lati termiņā līdz vienam mēnesim. Arī šajā kredītiestādē pirmajās reizēs iespējams aizņemties mazāk. Pirmajā reizē maksimālā aizdevuma summa ir 150 lati, bet otrajā reizē aizņemties var līdz 200 latiem.

Vivus.lv naudas kredītu piedāvā personām sākot no 19 gadiem. Pie šīs kompānijas kredītu iespējams iegūt līdz 700 latiem līdz 24 mēnešiem, tomēr jāņem vērā, ka katram klientam individuāli tiks noteikta maksimālā aizdevuma summa.

Lai pieteiktos ātrajam kredītam, nepietiek ar to vien, ka izvēlēta iestāde, kuras noteikumos norādītais vecuma ierobežojums ir atbilstošs. Noteikti jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgajam iedzīvotājam, kuram nav kavētu citu maksājumu. Protams, vajadzīgi arī ienākumi, lai kredītu varētu atmaksāt.

Ātros kredītus no 19 gadiem izdevīgi izvēlēties, jo:

  • nav nepieciešama ķīla vai galvojums;
  • pozitīva lēmuma gadījumā nauda kontā tiek ieskaitīta 10-15 minūšu laikā;
  • pirmais ātrā kredīta aizdevums bieži tiek piešķirts bez procentiem;
  • termiņu ir iespējams pagarināt.

Arī patēriņa kredītus bankas bieži piešķir no 21 gada vecuma, tomēr, ja ikmēneša ienākumi ir pietiekami lieli un regulāri, tad iespējams atrast arī bankas, kuras piešķir patēriņa kredītu personām no 19 gadiem. Piemēram, Nordea banka šo kredītu piešķir arī personām no 18 gadu vecuma, ja ikmēneša ienākumi šīm personām ir virs 310 latiem pēc nodokļu nomaksas un algas konts šajā bankā ir vismaz 3 mēnešus, kā arī tad, ja kredītvēsture ir pozitīva.

Studiju kredītus bankas parasti piešķir ikvienam studentam no 18 gadu vecuma, bet šī kredīta iegūšanai nepieciešams galvotājs, līdz ar to tiek aplūkoti gan galvotāja ienākumi, gan viņa kredītvēsture.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply