Kredīts jauniešiem

kasko apdrosinasanaNepieciešamība aizņemties kādu noteiktu naudas summu var rasties jebkurā vecumā. Šī vajadzība var būt ļoti liela un patiešām nozīmīga vai arī tā var būt pavisam nepamatota, bet vajadzības ir mums visiem neskatoties uz vecumu.

Diemžēl, pie mums var rasties sarežģījumi jauniešiem kuri vēlas aizņemties kredītu kādām vajadzībām. Lai arī iespējas pastāv, tās ir krietni ierobežotākas jauniešiem vecumā no 18 līdz 20 gadiem. Latvijā ir ļoti populāri ātrie kredīti, bet šie aizdevēji ir vienojušies ka savus aizdevumus izsniedz tikai personām sākot ar 20 gadu vecumu. Ne visi ātrie kredīti pieturas pie šīs nostādnes, bet Latvijā ir palikuši tikai daži aizdevēji kuri aizdevumu izsniegs arī 18 gadīgiem jauniešiem.

Savā ziņā varētu teikt, nav nozīmes vai ir sasniegti 18 vai 21 gads, pilngadība ir sasniegta un pēc likuma paveras iespējas aizņemties kā jebkuram citam, taču tā nav. Skatoties uz situāciju no malas, varētu šķist ka galvenie priekšnoteikumi aizdevuma saņemšanai ir pilngadības sasniegšana un pienācīgas iespējas šo aizdevumu atmaksāt. Tā tas ir bankās kur aizdevumu var saņemt jau no 18 gadu vecuma, taču ātrie kredīti ir ieviesuši šo politiku aizdot tikai no 20 gadiem.

Šo nostādni var attaisnot ar to, ka aizdevēji ir izvērtējuši šādu jauniešu iespējas un secinājuši ka risks aizdot 18 gadus veciem jauniešiem ir pārāk liels, lai to uzņemtos. Šajā vecumā vēl var nebūt izveidojusies pietiekoša atbildības sajūta un aizņemties var sanākt nepamatoti un nepārdomāti. Jaunieši var izlemt aizņemties tikai tāpēc, lai varētu atpūsties nedēļas nogalē un pēc tam radīt nopietnus sarežģījumus veicot atmaksu. tomēr, šādi tiek vispārināta liela grupa Latvijas iedzīvotāju.

Arī aizņemoties bankā pastāv tieši tādi paši riski un arī vecākiem cilvēkiem nav iespējams precīzi prognozēt atmaksas kārtību un veiksmīgumu. Tomēr, šāda prakse tiek piekopta un, ja jauniešiem ir nepieciešams saņemt aizdevumu nāksies meklēt kādu no retajiem ātrajiem kredītiem kuri piedāvā iespējas saņemt kredītu šajā vecumā vai nāksies griezties bankā kur vienīgais šķērslis būs maksātspēja un kredītvēsture. Aizņemieties atbildīgi!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply