Kredīts auto iegādei

kredīts auto iegādeiKā jau katra lieta, arī auto ir laicīgs priekšmets, kurš agri vai vēlu ir jāmaina pret citu. Šādā situācijā var nākties attapties pavisam negaidīti un, iespējams, negribot, kad savu esošo spēkratu nākas pārdot un sākt jauna meklējumus. Protams, lai iegādātos jaunāku un svaigāku auto, ir nepieciešama šī naudas summas starpība starp jaunā un iepriekšējā auto cenām.

Spriežot pēc Latvijas iedzīvotāju vidējiem ienākumiem un pirktspējas kā tādas, nav nemaz tik daudz tādu, kuriem būtu tādiem mērķiem paredzēti uzkrājumi, tāpēc nauda priekš nākošā auto ir jāaizņemas, kas nepavisam nav tas sliktākais variants, jo mūsdienās tiek piedāvāti dažādi līzingu un kredītu veidi.

Izplatītākais variants noteikti ir auto iegāde ar līzinga starpniecību, taču, kā liecina pieredze, krīzes skartajā valstī, kāda ir Latvija, tik daudziem ir nācies šķirties no sava mīļotā auto tikai tāpēc, ka kādā brīdī nav bijusi iespēja veikt līzinga maksājumu – rezultātā auto tiek konfiscēts un „nolikts pie pārējiem” banku auto plačos.

Raugoties no iepriekš minētā skatu punkta, daudz drošāk būs aizņemties kredītu – konkrētu naudas summu, kuru var izmantot pēc saviem ieskatiem. Lai iegādātos ne gluži jaunu, bet lietotu/mazlietotu auto, viens no piemērotākajiem risinājumiem ir patēriņa kredīts – naudas summa, kas ir robežās no, aptuveni, 500-7000 latiem, ko, starp citu, ļoti ērti var aizņemties internetā.

Tā kā auto ir diezgan nopietns pirkums, kuru cilvēki neveic „reizi mēnesī”, ieteicams rūpīgi izpētīt patēriņa kredītus un izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko pakalpojumu sniedzēju, starp citu, to ļoti ērti variet izdarīt interneta kredītu salīdzināšanas portāla, nospiežot ŠEIT! Aizņemieties gudri un atbildīgi!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply