Kredīti pret auto

mogo.lv kredits pret autoĶīla ir viens no vecākajiem un izplatītākajiem aizdevuma piešķiršanas veidiem. Jau no seniem laikiem, ķīlas tika izmantotas kā nodrošinājums aizdevējam gadījumos, ja aizņēmējam rodas grūtības aizdevuma atmaksai. Par ķīlu vēsturiski ir kalpojis viss vērtīgais – senāk tie bija lopi, bet mūsdienās visbiežāk tas ir nekustamais vai kustamais īpašums. Kredīti galvenokārt tiek izsniegti pret nodrošinājumu, jo aizdevējam ir jābūt pārliecinātam, ka neiedzīvosies zaudējumos dēļ aizdevuma, kurš netiek laicīgi atmaksāts. Kredīti pret auto tiek izsniegti arī gadījumos, ja nepieciešams iegādāties jaunu automašīnu un šādu pakalpojumu piedāvā aizdevējs ar nosaukumu Mogo.lv, ar kura piedāvājumu visērtāk var iepazīties interneta vietnē Mogo.lv!

Kā tas notiek?

Naudu auto iegādei no Mogo.lv ir iespējams saņemt vienas darba dienas laikā. kā kredīta nodrošinājums kalpo jau esošā automašīna, un ir iespējams saņemt naudas summu līdz pat 90% no esošās automašīnas vērtības. Protams, vari aizņemties arī mazāk – obligāti nevajag ņemt kredītā vairākus tūkstošus, ja nepieciešami vien daži simti. Lielākā atšķirība no citiem aizdevējiem ir tā, ka kredītiestāde esošo automašīnu nepatur kā ķīlu, bet ļauj to izmantot tā pat kā tas darīts līdz šim. Respektīvi – saņem aizdevumu ieķīlājot savu auto, bet turpini to izmantot ikdienā bez liekām raizēm. Lai saņemtu aizdevumu ir nepieciešams aizpildīt pieteikuma anketu mogo.lv interneta vietnē vai kādā no mogo.lv filiālēm Latvijas lielākajās pilsētās. Pēc pieteikuma izskatīšanas, 30 minūšu laikā kredītiestādes pārstāvji ar Jums sazināsies un ziņos par savu lēmumu.

Ko tālāk?

Ja esat saņēmis pozitīvu atbildi un aizdevums Jums ir piešķirts, nepieciešams parakstīt aizdevuma līgumu klātienē Mogo.lv birojā vai elektroniski. Kad tas izdarīts, ar kurjerpastu uz Jūsu norādīto adresi tiks nosūtīti nepieciešamie dokumenti, kas jāiesniedz CSDD birojā. Ar šiem dokumentiem nepieciešams doties uz tuvāko CSDD biroju un jāreģistrē savs spēkrats kā nodrošinājums aizdevumam. Kad tas izdarīts, Mogo.lv Jūsu bankas kontā ieskaitīs aizdevuma summu. Tik vienkārši, ātri un ērti ir aizņemties ieķīlājot savu auto pie Mogo.lv.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply