KĀDĒĻ VĒRTS IEGĀDĀTIES PORTATĪVO DATORU?

asus portatīvais dators no asusshop.lvŠajās dienās gan darbs, gan izklaide ir bezmaz vai neiedomājama bez pieejams datoram un konkrēti portatīvie datori nodrošina visplašāko mobilitāti kā vienā, tā otrā jomā. WiFi savienojamības iespējas, kas atrodamas mūsdienu neticami plānajos un vieglajos portatīvajos datoros sniedz lielu mobilitāti un iespēju izmantot datoru teju jebkur, kur vien tas vajadzīgs. Tas garantē, ka ar portatīvo datoru var darboties ne tikai mājās vai darbā, bet arī kafejnīcā, parkā uz soliņa vai esot jebkurā sabiedriskā vietā. Zemāk tekstā varat iepazīties ar būtiskākajiem ieguvumiem, ko sniedz klēpjdatori.

Vienas no būtiskākajām portatīvā datora priekšrocībām

*Pārnēsājamība. Pateicoties mazajam izmēram un nelielajam svaram, portatīvie datori ideāli der datorlietotājiem, kas bieži strādā ar portatīvo ārpus mājām un biroja vai bieži dodas darba komandējumos. Darbs esot kustībā, esot ārpus darba telpām vai pārvietojoties no vienas prezentāciju zāles uz nākošo ir ierasta lieta visiem portatīvo datoru lietotājiem. Jums nav nepieciešamas vēl kādas ierīces (klaviatūra, skaļruņi u.tml.), jo viss jau ir ievietots vienā tehnoloģijas ierīcē, kas šajās dienās pieejama dažādos izmēros, ar ekrāna diagonāli sākot no 11.6 collām.

Datoru piedāvājums – http://www.asusshop.lv

*Portatīvais dators ir universāls. Portatīvie datori, pateicoties plašajām savienojamības iespējām, bezvadu internetam, webkamerai, iebūvētajam mikrofonam un citām tehniskajām iezīmēm ļauj portatīvo lietot neskaitāmām nodarbēm.  Būtībā ar portatīvo datoru var īstenot visas darba un izklaides darbības – no teksta dokumentu sagatavošanas un rediģēšanas, līdz pat interneta TV, sērfošanai sociālajos tīklos, jaunumu sūtīšanai, jaudīgu datorprogrammu izmantošanai  vai datorspēļu spēlēšanai!

*Datora baterija jeb akumulators. Portatīvie datori garantē mobilitāti gan sava nelielā izmēra, gan iebūvētās baterijas (akumulatora) dēļ – tādā veidā portatīvos datorus iespējams lietot pat parkā vai braucot sabiedriskajā transportā, kur nav elektrības.

*Laika ietaupījums. Strādājot ar stacionārajiem datoriem bieži vien vajadzēja tērēt laiku dokumentu un informācijas pārsūtīšanai no viena datora uz otru, bet tiklīdz parādījās portatīvie datori, tos savas mobilitātes dēļ sāka lietot gan darbā, gan mājās un tādējādi visa svarīgā informācija un faili ir vienmēr Jums līdzās.

Visam jau minētajam klāt jāmin arī tas, ka portatīvie datori tiek ražoti vairākos izmēros, ar atšķirīgu tehnisko specifikāciju (cietais disks, operētājsistēma, procesora tips utt..), kā arī pārnēsājamie datori tiek iedalīti vairākos tipos: mājai, darbam, izklaidei, multimedijiem, kas kopā ar tehnisko specifikāciju parasti nosaka datora izmaksas. Datora izmantošanas mērķis nosaka tā tehnisko specifikāciju, kas savukārt kalpo tā cenas noteikšanai – jo kvalitatīvāks un jaudīgāks modelis, jo vairāk tas maksā.

Ja esi nolēmis apskatīties portatīvo datoru piedāvājumu, tad noteikti sāc ar Ultrabook no Asus!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply