Kādas kūpinātavas ir piemērotas mājas apstākļiem?!

Kādas kūpinātavas ir piemērotasJa Tev ir privātmāja ar dārzu un atpūtas vietu, tad noteikti vasaras vakari un brīvdienas tiek pavadītas jaukā ģimenes un draugu lokā. Gardas maltītes draudzīgu sarunu un kopā būšanas ietvarā ir kā papildus bonuss.

Lai namatēva maltīšu veikums liek noelsties ikvienam ciemiņam un ģimenes loceklim, ir jāpagatavo gardas, tomēr arī vieglas receptes un skaidrs ir viens- ja pusdienās vai vakariņās būs kūpinājumi, tie garšu kārpiņām liek sarosīties pat pirms ēdiens jau tiek gatavots.

Kad esi nolēmis iegādāties savās mājās kūpinātavu, tad izvērtē vispirms kā to gribēsi pielietot un, lai nerastos šaubas un apjukums, turpmākajā rakstā uzskaitīsim kādas mājas kūpinātavas ir pieejamas interneta veikalā 220.lv un ar ko tās atšķiras.

Mini kūpinātavas

Kūpinātava ir piemērota ne tikai privātmājai, bet arī dzīvoklim. Diemžēl šīs kūpinātavas lielums ļauj nokūpināt produktus diviem līdz trim cilvēkiem, tāpēc, ja ir paredzēti lieli dārza svētki- šis nebūs labākais variants.

Ja izmantosi tikai savas ģimenes vajadzībām šo kūpinātavu, tad to brīvi un ērti varēsi izmantot, jo tai ir divi vai trīs degļu režģi, tai ir ternometrs. Mājas apstākļos varēsi nokūpināt speķi, zivis, vistas gaļu vai cauraudzīti.  

Universālā žāvētava

Universālā žāvētava ir paredzēta gaļas, zivju vai pat savu mājas desu žāvēšanai. Pašu ģimenes vajadzībām varēs pagatavot un nobaudīt gardus svaigi kūpinātus produktus. Šī žāvētava ir smagāka kā citas, jo tā ir no metāla, tāpēc mājās vajadzēs tai atrast vienu konkrētu vietu. Tā ir kūpināma ar oglēm.

Keramiskais grils

Keramiskais grils ir iespēja jebkuram iejusties īsta šefpavāra lomā- tā funkcijas un iespējas ir vairākas, kas gatavošanu var padarīt ļoti aizraujošu. Šis grils ir piemērots ne tikai gaļas cepšanai uz režģa un zivju kūpināšanai, bet pat picas grauzdēšanai, maizes cepšanai un pat aromātiski garda sautējuma gatavošanai.

Pārvietojamā kūpinātava

Kūpināšanai izmanto koksnes zāģu skaidas un tai pietiek, ja ir tikai šķipsniņas zāģu skaidu. Skaidas var var iegādāties papildus. Kūpinātava ir viegli pārvedama, kompakta un ērti saliekama kopā.

Papildus bonuss- to var likt arī uz gāzes plīts mājas apstākļos un ņemt līdzi uz copi.

Zivju kūpinātava

Zivju kūpinātava nedaudz atšķiras uz pārējo standarta kūpinātavu fona, tomēr tā ir tikpat ērta kā citas. Liels bonuss ir, ka šādas kūpinātavas kājas var izņemt, tātad to ir ērti arī transportēt. Tāpat kūpinātavas plaukti ir arī izņemami un viegli iztīrāmi. Piemērots zvejniekiem un kaislīgiem makšķerniekiem, lai uzreiz liktu savu lomu maltītes pagatavošanā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply