Kādā veidā nosargāt sev piederošu īpašumu?

auto apdrosinasanaTādi jēdzieni kā OCTA un KASKO nav sveši nevienam transportlīdzekļa vadītājam, kaut vai tā iemesla dēļ, ka bez šādas apdrošināšanas auto uz ceļa atrasties nedrīkst. Ja OCTA apdrošināšana ir obligāta, tad KASKO polises iegādi ir iespējams izvēlēties. Ja transportlīdzeklis nebūs apdrošināts un nonāksiet ceļu policijas redzes lokā, jārēķinās ar sodu un to noteikti nevēlas neviens. To ir iespējams iegādāties internetā, tāpēc nav jāuztraucas, ka varētu pietrūkt laika polisesiegādei.

Kas ir OCTA?

Sauszemes transportlīdzekļa īpašnieka civiltiesiskās atbildības obligātā apdrošināšana, jeb vienkāršāk sakot OCTA, ir obligāta nepieciešamība katram ceļu satiksmē esošajam transportlīdzeklim. Internets vienmēr izpalīdz un ir iespēja uzzināt polises izmaksas lapā www.e-octa.lv. Ja ir jautājumi par izmaksām, tad ir pieejams ātri lietojams OCTA kalkulators. OCTA apdrošināšana pasargā ikvienu, kas iesaistīts ceļu satiksmes negadījumā, ja tāds ir radies. Atlīdzības ir iespaidīgas – līdz pieciem miljoniem eiro cilvēkiem un līdz 1 000 000 eiro mantai. Polises cenu nosaka Bonus – malus klase, kas ir risku vērtēšanas skala.

Kurā vietā nopirkt KASKO apdrošināšanu?

Pastāv vēl viens auto apdrošināšanas veids – KASKO apdrošināšana. Līzinga un kredīta automašīnām abaspolises ir obligāta prasība, savukārt pārējiem auto – brīvprātīga. KASKO polise ir pieejama teju jebkāda veida sauszemes auto un ctiem transporta veidiem, bet, visbiežāk to iegādājas vieglajiemauto. Kā jau ikvienai brīvprātīgai apdrošināšanas polisei, ir iespēja izvēlēties kādus riskus apdrošināt. KASKO polise sargā no materiāliem zaudējumiem tad, ja mašīna tiek nozagta, apzagta, tās šoferis izraisa ceļu satiksmes negadījumu un cieš mašīna. Kā jau katru apdrošināšanu, arī KASKO ietekmē vairāki faktori – auto marka, cena, īpašnieka statuss, mašīnasvērtība.
Mājsaimniecības apdrošināšana.

Ir nozīmīgi sevi pasargāt jebkādos apstākļos un jebkurā atrašanās vietā, kur atrodamies, tajā skaitā mājoklī. Viens no veidiem kā sevi sargāt, ir apdrošinot ne tikai sevi, bet arī mājokli un arī mantu. Jebkurai apdrošināšanas kompānijai ir sava interneta vietne, kurā var iegādāties apdrošināšanas polisi. Ja nav vēlmes lieki krāmēties ar papīriem un vairākām juridiskām kompānijām savā dzīvē, nekustamā īpašuma apdrošināšanu ir iespējams iegādāties arī bankā, kuras pakalpojumus izmantojat ikdienā. Ir iespēja izvēlēties sev atbilstošos un derīgos risku veidus ko apdrošināt. Īpašuma vecums, veids, stāvoklis, atrašanās vieta ir tikai daži kritēriji, kas nosaka polises cenu.

Sevi kā arī sev piederošas lietas ir iespējams nosargāt ļoti viegli un ērti. Nevajag gaidīt, līdz notiek kas slikts – vajag par to parūpēties laicīgi, turklāt, pastāv iespēja, ka kādu no apdrošināšanas veidiem iegūsiet par īpaši pievilcīgu cenu, jo bieži vien tiek piedāvātas dažādas atlaides. Kā klientam, tā apdrošinātājam ir izdevīgāk polisi piedāvāt iegādei internetā. Apdrošināšanas kompānijas piedāvā iemaksas veikt vairākas reizes gadā, kas noteikti atvieglos tēriņu biežumu klientiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply