Kā saņemt kredītu uz ilgāku laiku

Interneta ātrais kredīts piedāvā arī ilgtermiņa aizdevumu, kura noformēšanai nebūs vajadzīgas izziņas par ienākumiem, galvojumi vai ķīlā atstāta automašīna. Igtermiņa ātrais kredīts tiek izsniegts uz laika posmu līdz pat 24 mēnešiem, un aizņēmējs kredītā var saņemt Ls 1000. Lai atrastu sev vispiemērotāko ilgtermiņa kredītu, apskati comparo.lv salīdzinājuma tabulas!

Ilgtermiņa naudas kredīts būs pareizā izvēle, ja ir ieplānoti lielāki izdevumi, bet tos nevar atmaksāt vienā reizē, tāpēc ir nepieciešams sabalansēt mēneša izdevumus. Ilgtermiņa kredītu ar maksimālo naudas summu Ls 1000 piedāvā Vivus.lv un Viasms.lv. Reģistrācija abu kredītdevēju mājas lapās notiek līdzīgi: pirmajā lapā esošajā kalkulatorā atliekot nepieciešamo naudas summu un plānoto atmaksas termiņu. Kalkulators automātiski aprēķinās pārējās izmaksas. Tad jāaizpilda personas dati un kontaktinformācija. Jāpiereģistrē savs bankas konts un jāgaida apstiprinoša īsziņa par piešķirto kredītu. Ja kredīts tika attiekts, iemesls būtu neprecīzi dati vai slikta kredītvēsture.

Vivus.lv aizdevums ir pieejams 20 līdz 75 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Ilgtermiņa kredītā var saņemt Ls 1000 uz atmaksas laiku līdz pat 24 mēnešiem. Vivus.lv aizdevuma atmaksu var pagarināt, grafika maksājumu atliekot par mēnesi, bet tā vietā maksājot par pagarināšanu. Vivus ātrais kredīts ir viegli pārskatāms – aizņēmējs saņemto kredītu varēs kontrolēt caur savu online profilu vivu.lv mājas lapā. Viasms.lv aizdevums ir pieejams 20 līdz 65 gadus veciem Latvijas iedzīvotājiem ar pozitīvu kredītvēsturi. Ilgtermiņa naudas kredītā var saņemt Ls 1000 ar atmaksas termiņu 12 mēneši. Arī Viasms.lv kredīta atmaksu var pagarināt. Kā Vivus.lv, tā arī Viasms.lv kredīts ir nokārtojams pāris desmit minūtēs.

Aizņemoties Ls 1000 uz atmaksas laiku 2 gadi, ikmēneša maksājums Vivus.lv sastādīs Ls 75,83, bet uz 12 mēnešiem – katru mēnesi būs jāmaksā Ls 119.33. Aizņemoties Ls 1000 uz atmaksas laiku 12 mēneši,Viasms.lv, ikmēneša maksājums sastādīs Ls 127, 72. Plānojot nepieciešamā kredīta apjomu, ievēro, lai ikmēneša atmaksas summa nepārsniedz 40 procentus no taviem ikmēneša ienākumiem. Izmanto ilgtermiņa kredītu sen lolotu sapņu realizēšanai!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply