Kā iegūt ātro kredītu

kur piejams naudas aizdevumsIzmantosim mūsu visu dārgo laiku lietderīgi un sāksim apskatīt tieši to, kas mūs šodien interesē: kā iegādāties ātro kredītu tā, lai tas būtu:

  1. jēgpilns jeb noderīgs mājsaimniecībā;
  2. aplūkots pastāvošās rocības jeb budžeta ietvaros (tajā skaitā laikā atmaksājams un tāds, kas rada pozitīvu mūsu kā kredīta ņēmēju kredītvēstures datu ainu);
  3. vēlreiz apskatīts jau no reālas rīcības viedokļa – pēc atbilstības fakta konstatācijas abiem pirmajiem nosacījumiem –konkrēti pieņemta lēmuma vadīts pirkums.

Jēgpilns ātrais kredīts – ar noteiktu derīguma koeficientu mājas vajadzību kontekstā

Vispirms apskatīšu tos vēlamos iemeslus, kuru dēļ ātrais, patēriņa jeb īstermiņa kredīts būtu nepieciešams un arīdzan noformējams. Minēto iemeslu vidū es nosaukšu tikai nedaudzus (mēs taču esam ļoti dažādi: atšķiras gan riska uzņēmība katram no mums, gan padomu ietekme uz mūsu apziņu un tamlīdzīgi):

  1. a) pastāv pamatots secinājums, ka naudas līdz algas dienai varētu nepietikt nepieciešamajiem (izdzīvošanai vajadzīgajiem) tēriņiem;
  2. b) šo tēriņu būtība ir paredzama un īslaicīga (respektīvi, nepastāv aizdomas, ka dotā izdevumu pozīcija palielināsies vai arī kļūs neprognozējama tās termiņa ziņā);
  3. c) šie tēriņi nekādā gadījumā nav radušies citu aizņēmumu atmaksas termiņa kavējumu rezultātā.

Vai kredīts ir aplūkots pastāvošās rocības jeb budžeta ietvaros?

Šo darbību var viegli paveikt, izveidojot mājsaimniecības ienākumu un izdevumu pārskatu (skat. rakstus Budžets, Budžeta plānošana, Budžeta plānošanas padomi). Šī pārskata jeb budžeta kontekstā tad arī jāsaprot, vai pastāv reāla iespēja iekļaut ātrā kredīta atmaksu izdevumos un to izdarīt, iekļaujoties termiņā, lai tiktu radīts pozitīvs Jūsu kā kredīta ņēmēja kredītvēstures kopskats.

Ātrā kredīta iegāde – rīcība, ko vada konkrēti pieņemts lēmums

Un pati pēdējā prasība, lai ātrais kredīts atbilstu manis nosauktajiem kritērijiem, ir reāla rīcība, kurā ietilpst kredīta devēju piedāvājumu salīdzināšana.

Atliek vien piebilst – lai Jums veicas! Un atcerieties, ka allaž nepieciešams mācīties kritiski analizēt pieejamo informāciju, lai rezultātā prastu pielietot to darbībā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply