Jumta logi – ko der zināt un ielāgot!

prof jumata logi 1Ja varat atļauties pats ar saviem līdzekļiem un iespējā uzbūvēt sev māju vai iegādāties un pārbūvēt dzīvokli, tas noteikti ir jādara, jo nekustamais īpašums pavisam noteikti ir ieguldījums ilgtermiņā. Pēdējos gados populāri ir kļuvis bēniņus, jeb mansardu, izbūvēt par dzīvojamo platību. Izbūvēts bēniņu stāvs dod mājā ne tikai vairāk vietas, bet piedod īpašas sajūtas visiem, kas tajā mēdz uzturēties. Arī biroja telpas ir kļuvis moderni iekārtot bēniņu stāvos, atstājot visas oriģinālās sijas un koka apdari, ja, protams, tā ir lieliski saglabājusies un reģipša siena nav tās vienīgais glābiņš. Šādās telpās liela loma ir apgaismojumam, jo parastie logi var nebūt tik efektīgi kā varētu gribēties. Jumta logi ir lielisks veids kā telpā ienest vairāk saules gaismas un siltuma.

Kas jāņem vērā?

Izvēloties jumta logus, noteikti nepieciešama arī speciālistu konsultācija, jo liela nozīme ir tajā, kāds ir jumta stāvoklis, kādai telpai jumta logs ir paredzēts, kurā no debespusēm tas atradīsies, pat par spīti tam, ka saule apspīdētu visu jumtu. Viens no svarīgākajiem noteikumiem noteikti būs tas, lai logs nelaistu cauri lietus ūdeni vai kūstošo sniegu, jo neviens nevēlas dzīvot peļķē un sabojāt telpas apdari, kā arī pakļaut pašu ēku riskam atrasties pastāvīgā mitruma ietekmē no iekšienes. Jumta logi noslēdzas ļoti labi, un tajos ir iebūvēta arī ventilācija tādēļ par šādiem faktoriem nav jāuztraucas, jo atliek vien atrast labu montāžas meistaru. Tā pat lai nodrošinātos pret šādām likstām, ir iespēja iegādāties dažādus aksesuārus, piemēram, jumtiņus, bet par šādu iespēju jākonsultējas ar pārdevēju.

Kur iegādāties jumta logus?

Ņemot vērā to, ka celtniecības preču veikali ir atrodami ik uz stūra, atliek vien izvēlēties sev piemērotāko. Iespējas, daudzi nemaz nezinās, ka būvmateriālus, apdares materiālus un celtniecības lietas ir iespējams iegādāties arī internetā. Prof.lv ir viens no populārākajiem un lielākajiem šādu preču tirgotājiem internetā un veikala klāstā vienmēr atradīsies tieši tas, ko meklējat!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply