Izdevīgs kredīts biznesam

kredīts biznesamHipotēku banka pašlaik realizē vairākas valsts atbalsta programmas, kuru ietvaros ir pieejams izdevīgs kredīts biznesam. Šo programmu ietvaros atbalstu var saņemt gan esošie, gan topošie uzņēmēji, gan lauksaimnieki. Kredīts biznesam no Hipotēku bankas noderēs dažādu mērķu sasniegšanai, piemēram, investīcijām, apgrozāmajiem līdzekļiem, zemes iegādei un jauna biznesa uzsākšanai.

Kredīts biznesam Hipotēku bankā ir pieejams:

  • jauna biznesa uzsākšanai;
  • mikrouzņēmumu attīstīšanai;
  • mazajiem un vidējiem uzņēmumiem;
  • lauksaimniekiem un lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvajām sabiedrībām.

Patiešām izdevīgs kredīts biznesam ir pieejams personām, kas vēlas uzsākt savu biznesu, bet šī mērķa sasniegšanai nepietiek ne līdzekļu, ne praktisko un teorētisko zināšanu. Hipotēku bankas Starta programma iekļauj līdz pat 54 000 latu lielu finansiālu atbalstu biznesa idejas realizācijai, 70 vai 80% subsīdijas aizdevuma procentu atmaksai, kā arī apmācības uzņēmējdarbībā un konsultācijas biznesa plāna izstrādē un realizācijā. Tas nozīmē, ka jūs ne vien saņemsiet naudu, bet arī prasmes ar to rīkoties.

Hipotēku bankas realizēto valsts atbalsta programmu ietvaros ir pieejams mikrouzņēmumiem paredzēts kredīts biznesam. Mikrouzņēmumi finansējumu var saņemt ar Mikrokreditēšanas programmas palīdzību, kā arī izmantojot MVU izaugsmes aizdevumu. Šie kredīti paredz finansējuma piešķiršanu gan investīcijām, gan apgrozāmajiem līdzekļiem.

Mazie un vidējie uzņēmumi var saņemt kredītu biznesam ar divu atbalsta programmu palīdzību – MVU izaugsmes aizdevumu un Konkurētspējas uzlabošanas programmu. Ar šo programmu palīdzību kredīts biznesam ir pieejams gadījumos, kad personai ir ekonomiski pamatoti uzņēmuma izaugsmes plāni, bet paaugstinātu risku dēļ nav iespējams saņemt komercbanku aizdevumus.

Hipotēku banka piedāvā iespējas saņemt aizdevumu arī lauksaimniekiem. Lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās saimniecības var saņemt MVU izaugsmes aizdevumi, tomēr lauksaimniekiem ir pieejami arī vēl divi citi aizdevumi: Apgrozāmie līdzekļi lauksaimniekiem un Zemes iegādes kreditēšanas programma.

Zemes iegādes kreditēšanas programma ļauj saņemt vairākus kredītus lauksaimniecībā izmantojamās zemes iegādei, ja vien to kopējā summa nepārsniedz 300 000 latu. Apgrozāmie līdzekļi lauksaimniekiem nevar pārsniegt 2 000 000 latu. Ar šīs programmas palīdzību finansējums būs pieejams līdz šī gada beigām, bet Zemes iegādes kredītu varēs saņemt līdz nākamā gada vidum.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply