IWC – augsta kvalitāte pat vismazākajā detaļā

IWC„Internation Watch Company`”- IWC ir augstas kvalitātes Šveices pulksteņu ražotājs, kuru pulksteņi sastāv no daudzām sīkām detaļām, bet saglabā neatkārtojamu precizitāti. Ražotne atrodas Šafhausenā (Schaffhausen) Šveicē, kā arī zīmols ir aktīvs Šveices pulksteņu ražotāju federācijas biedrs. IWC pirmsākumi meklējami 1868. gadā, kad pulksteņmeistars Florentine Ariosto Jones ( iepriekš bijis arī vadošās pulksteņu ražotnes tā laika Amerikā direktors) nodibināja pulksteņu ražošanas kompāniju, kurā vēlējās apvienot Šveices pulksteņmeistaru prasmes un amerikāņu modernās inženierzinātņu tehnoloģijas.

Kompānija kopš 1885. gada veic īpašu uzskaiti – ir piefiksēts ikviens pulkstenis, kurš atstāj fabriku, ieskaitot pulksteņa veidu un materiālus, kas pielietoti pulksteņa izgatavošanā. Vēlākajiem modeļiem piefiksēts arī sērijas numurs, piegādes datums un izplatītāja vārds. Samaksājot nelielu nodevu, pulksteņa īpašniekam ir iespēja uzzināt detālas par sava pulksteņa izcelsmi, bet tikai tādā gadījumā, ja pulkstenis ir vismaz 10 gadu vecs. IWC arī apgalvo, ka spēj salabot un atjaunot ikvienu savu pulksteni – arī 1869. gada ražojumu.

IWC – līdzīgi kā Breitling – ražo pulksteņu aviācijas vajadzībām un to jaunākie modeļi ietver visas IWC novitātes: iekšējais korpuss ir izgatavots no mīksta dzelzs, aizsargmehānisms aizsargā pret elektromagnētisko lauku iedarbību, stikls izgatavots no safīra ar dubulto klājuma, pulkstenis ietver nostiprinājuma balansu, kas ir izturīgs arī pret ļoti stiprām vibrācijām. Pulksteņos izmantoti arī jaunākie sakausējumi, kuri ir izturīgi pret krasām temperatūras maiņām un spiediena lidmašīnas kabīnē. Pulksteņa siksniņa veidota no izturīga mākslīga audekla un ir pietiekoši gara, lai to varētu aplikt ap formas tērpu u. tml. Šādi elitāri pilotu pulksteņi maksā aptuveni 11 000 eiro un ir pieskaitāmi pie ekskluzīviem pulksteņiem.

Jāatzīst, ka IWC pulksteņi ir iecienīti slavenību vidū – šī zīmola pulksteņus nēsājušas tādas arī Latvijā labi zināmas Holivudas zvaigznes kā Bredlijs Kūpers, Džūda Lovs, Toms Krūzs, Orlando Blūms, Čeiss Kraufords, Džošs Duhamels, Džeisons Stethems un Silvestrs Stalone.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply