Ievieto rāmītī skaistākās atmiņas

Salīdzinoši daudziem vēl arvien šķiet, ka ierāmēt var vienīgi gleznas un foto, taču šobrīd to var izdarīt ar neskaitāmiem priekšmetiem. Rāmī iespējams ievietot arī kanvas gleznas, nepieciešams tikai atrast īsto variantu.

Ierāmēšana dod iespēju ilgāk saglabāt konkrētā darba sākotnējo kvalitāti un spilgtās krāsas, tieši tāpēc visas rāmī ievietotās kanvas spēs saglabāt savu šarmu. Turpretim foto glezna būs ne tikai personisks un dārgs akcents Tavā mājoklī, bet lieliski noderēs arī kā nenovērtējama dāvana. Gleznu ierāmēšana ir īpašs un personisks darbs, jo visa uzmanība veltīta noteiktam darbam un tā niansēm. Svarīgākais jau ir tieši rezultāts, jo katrs no ierāmētajiem darbiem būs īpašāks un tas tiks labāk pasargāts.

Sakombinē dažāda veida paspartū

Konkrētie ierāmēšanas darbi vienmēr ietver dažādas būtiskas lietas, jo Tu vari izvēlēties arī speciālo stiklu vai citu elementu, ja tas nepieciešams. Tomēr speciālisti bieži mēdz izmantot arī neatkārtojamo paspartu kartonu, kas sortimentā atrodams dažādos toņos, turklāt ar dažādām virsmām. Teju 200 atšķirīgi paspartū veidi katram garantē nebeidzamas izvēles iespējas, tieši tāpēc ikviens ierāmētais darbs beigās izskatīsies īpašs. Meklējot labāko paspartū un kombinējot vairākus tā variantus var ļoti vienkārši iegūt konkrētu noskaņu. Tieši tikpat svarīgi ir katra izvēlētie rāmji, jo to formai un speciāliem dekoriem ir jāpalīdz veidot vēlamo efektu.

Izveido rāmi konkrētam darbam

Foto rāmji tiek piedāvāti ļoti lielā daudzumā – ir vairāk kā 1200 variantu, tādēļ katram darbam atradīsi vajadzīgo. Galvenokārt šādi foto rāmīši veidoti no labākā koka un metāla, taču ir pieejami arī citi veidi un netradicionālas formas. Būtībā bilžu rāmji jāizraugās cieši balstoties uz to reālo izturību, svaru, kā arī pieejamajiem dizainiem, jo tas būtiski ietekmēs rezultātu. Gleznu rāmji ir masīvāki un var būt izrotāti ar gaumīgiem ornamentiem, tāpēc tie vienmēr izskatīsies tiešām klasiski un eleganti. Dažādie gleznu rāmji tiek pielāgoti katram individuāli, tāpēc cenas ir atkarīgas no daudziem sīkumiem. Cenu var ietekmēt tas, vai būs nepieciešams kartons, atsevišķa fotokāja, kāds no piedāvātajiem stikliem, tāpēc uzreiz skaidri jāzina, ko Tu vēlies.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply