Hostings.

garm tech hostingsInternets 21. gadsimtā nozīmē vairāk kā mēs varētu iedomāties. Ar interneta starpniecību mēs ne tikai no rītiem izlasām jaunākās ziņas, bet arī šādā veidā tiek nodrošināta maksājumu karšu darbība un dažādi citi darījumi, kas notiek ikdienā kuriem mēs nepievēršam lielu uzmanību, jo ir pierasta lieta. Visām interneta vietnēm, kas atrodamas plašajā tīmeklī ir savas, tā saucamām mājas, kas tiek sauktas par serveri. Servera nodrošinātāji saviem klientiem piedāvā pieeju internetam 24 stundas diennaktī 7 dienas nedēļā visu cauru gadu.

Kas tas ir?

Hostings nozīmē mājas lapas izvietošanu uz servera, kas nodrošina lapas piekļuvi internetam 24 stundas dienā 7 dienas nedēļā. Ņemot vērā to, ka servera iegāde n uzturēšana nozīmē lieli finansiālu ieguldījumu, tad, lielākoties, izdevīgāk serveri ir īrēt nekā iegādāties pašam, taču šis lēmums jāpieņem mājas lapu īpašniekiem un veidotājiem. Šī iemesla dēļ daudzi labprātāk izvēlas izmantot profesionālus hostinga pakalpojumus, kas nodrošina nepārtrauktu mājas lapu darbību. Hostinga pakalpojumu sniedzēji aicina klientus orientēties ne tikai uz cenu, bet uz kopējo piedāvājumu, jo ne vienmēr lētākais nozīmē izdevīgāko un dārgākais atbilstošāko. Lētākais hostinga pakalpojumus bieži vien nespēj nodrošināt kvalitatīvāko risinājumu, kas atbilstošs konkrētās vietnes vajadzībām.

Kas nodrošina?

Hostingu vairāk kā 5000 klientiem Latvijā jau no 2001. gada nodrošina GARM Technologies, kas visu šo gadu gaitā ir kļuvis par vienu no populārākajiem šāda veida pakalpojumu sniedzējiem ne tikai Latvijā, bet arī pārējās Baltijas valstīs, turklāt šis uzņēmums ir vienīgais, kas Baltijas valstīs piedāvā arī citus mājas lapu uzturēšanas pakalpojumus gan fiziskām, gan juridiskām personām. Cenu ziņā GARM Technologies piedāvā ērtus un kvalitatīvus risinājumus par pieņemamām cenām, kas ir atbilstošas sniegto pakalpojumu kvalitātei. Uzņēmums ir optimistisks un nākotnē raugās ar vērienu, turklāt, gatavs nodrošināt pakalpojumu sniegšanu vēl vairāk klientiem, lai uzņēmuma labais vārds un kvalitatīvie pakalpojumi būtu pieejami arī ārpus Baltijas valstu robežām.

Ar pilnīgu pakalpojumu un izcenojumu piedāvājumu var iepazīties interneta vietnē www.garmttech.lv.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply