Grīdu un mīksto grīdas segumu aizsardzība

Berendsen grupas uzņēmums Emblēmu Paklāju Serviss (EPS) piedāvā maināmo paklāju nomu un servisu Rīgā un citur Latvijā. Šis pakalpojums ir lielisks līdzeklis cīņai ar netīrumiem, kā arī palīgs dažādu grīdas segumu aizsardzībai. Tas lieliski noderēs gan uzņēmumos ar mīksto grīdas segumu, gan citur.

EPS paklāju serviss ir pakalpojumu klāsts, kas iekļauj dažāda veida maināmo paklāju nomu, piegādi, maiņu, tīrīšanu un apstrādi ar speciāliem līdzekļiem, kā arī citas darbības, lai paklāji vienmēr būtu tīri un efektīvi pildītu savas funkcijas. Šis pakalpojumu komplekss palīdzēs atvieglot jūsu ikdienu, kā arī ietaupīt uzņēmuma līdzekļus, kas paredzēti saimniecisko izdevumu segšanai.

EPS paklāju serviss piedāvā šāda veida paklājus:

  • neilona paklāji;
  • kokvilnas paklāji;
  • skreiperi jeb gumijas paklāji;
  • komforta paklāji.

Neilona paklāji paredzēti dažādu netīrumu savākšanai pie uzņēmuma ārdurvīm, kā arī grīdu aizsardzībai vietās, kur bieži staigā cilvēki, piemēram, pie kopētājiem. Šie paklāji spēj aizturēt līdz pat 70 procentiem netīrumu, kā arī novērš statiskās elektrības veidošanos. Arī kokvilnas paklāji efektīvi savāc mitrumu un var tikt izmantoti grīdu aizsardzībai, tomēr to galvenā priekšrocība ir spēja uzsūkt līdz pat piecām reizēm vairāk mitruma par to svaru.

Maināmie neilona paklāji

Arī skreiperi ir lielisks rīks cīņai ar netīrumiem. Tie no apaviem notīra lielos gružus, dubļus un sniegu. Berendsen paklāji, kas paredzēti netīrumu savākšanai, ir lielisks līdzeklis arī grīdu aizsardzībai, jo retāk nepieciešams veikt grīdu uzkopšanu. Tas nozīmē, ka grīdas netiek bojātas.

Skreiperi - gumijas paklāji

EPS paklāju serviss piedāvā arī komforta paklājus, kas paredzēti darbinieku un uzņēmuma apmeklētāju drošības un komforta līmeņa paaugstināšanai. Tie lieliski noder vietās ar cietu un slidenu grīdu. Tomēr šie paklāji efektīvi aizsargā grīdas no nodilšanas. Īpaši būtiski tas ir tādās vietā, kā pie bāra letes, restorāna virtuvē un citur.

Papildus paklāju servisam, EPS piedāvā arī citus Berendsen pakalpojumus, kas palīdz nodrošināt augstus higiēnas standartus uzņēmumā, piemēram, higiēnas preces un higiēnas servisu, mopu servisu un virtuves dvieļu servisu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply