GĀZES SILDĪTĀJI, BOILERI UN GRANULU APKURES KATLI KATRAM INTERESENTAM.

sildītājiKatra no mums labsajūtai un komfortam, izteikti svarīgs ir siltums un ērti apstākļi apkārt. Mūsu platuma grādos populārākās iekštelpu un ūdens sildīšanas iekārtas noteikti ir pilsētas centrālā apkure un malkas krāsnis, kā arī dažāda veida boileri, parasti elektriskie.

Laikam ejot uz priekšu, attīstas arī tehnoloģijas un opciju iekštelpu apkurei un ūdens sildīšanai, mūsdienās ir daudz vairāk kā, piemēram, pirms gadiem piecpadsmit.

Granulu apkures katli ir izplatīts risinājums iekštelpām, savukārt, piemēram, saimniecības ēkas vai garāžas apsildīšanai populārākais risinājums ir gāzes sildītāji. Piemēram, drēgnākos vasaras vai rudens vakaros, ar gāzes sildītāju piesildīta lapenīte pat iegūs romantiskāku noskaņu.

Gāzes sildītāji no https://prof.lv/lv/buvmateriali/apkure/silditaji patērē maz resursu, ērti ekspluatējami un arī salīdzinoši ekonomiski. Taču, šāda tipa sildītājus nav paredzēts lietot iekštelpās.

GĀZES SILDĪTĀJI UN ŪDENS UZSILDĪŠANAS IESPĒJAS IEKŠTELPU UN ŪDENS SILDĪŠANAI..

Pērkot apkures katlu, jāatrod tāds, kas ir piemērots telpām, kuras ir vēlme apkurināt. Lai izvēli padarītu vieglāku, jāņem vērā apsildāmo telpu veids, cik lielu platību jāapkurina, kādi kurināmie tiks lietoti kurināšanai, cik automatizēta ir apkures sistēma. Preces ūdens uzsildīšanai arī ir dažādas. Veikalos ir atrodami divu veidu boileri – gāzes un elekriskie, kas, savukārt iedalās vēl sīkāk.

Liela nozīme ir arī boilera ietilpībai un elektroenerģijas vai gāzes patēriņam. Vēl aktuāli izvērtēt, cik daudz naudas prasīs gan boileru, gan sildītāju, gan apkures katlu uzturēšana laikā, kad tos lieto un laikā, kad tos nelieto.

Ar gāzi sildāmi boileri ir optimāla alternatīva parastajiem, elektriskajiem boileriem. Tie ir automātiski un viegli lietojami.

KAS JĀZINA IEGĀDĀJOTIES GRANULU APSILDES KATLU?

Granulu apkures katli ir kļuvuši par vienu no izplatītākajām klientu izvēlēm. Tie ir piemērots risinājums aizņemtiem pircējiem un tiem, kuri grib, lai apkures process notiktu automātiski.

Vidēji vienu reizi nedēļā jāuzpilda kurināmais un tālākais process notiek automatizēti. Svarīgi, lai netiktu pārrauta elektrības piekļuve pkures katlam, jo bez tās apkures katls nevarēs darboties. Šis ir arī viens no lētāk ekspluatējamajiem apkures katlu tipiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply