Galda spēles bērniem.

Viena no nemainīgākajām dāvanām, kura spēj vienmēr iepriecināt bērnus, ir galda spēles. Tev nav nepieciešams skriet pa veikaliem, izmisīgi meklējot bērniem dāvanas, jo tās ir pieejamas interneta veikalā 220.lv, kuru vari izmantot jebkurā sev ērtā vietā un laikā. Galda spēles šeit vari atrast dažādās cenu kategorijās, kā arī atlasīt tās pēc citiem kritērijiem, piemēram, preču zīmes vai spēlētāju skaita. Uzdāvini piedzīvojumu prieku pašiem mazākajiem ģimenes locekļiem. Tā ir lieliska iespēja, lai viņi atrautos no datora ekrāna un spēlētu galda spēles, kuras attīsta arī prātu, kā arī sniedz gammu neaizmirstamu emociju un kopā būšanas prieku ar pārējiem ģimenes locekļiem vai arī draugiem. Galda spēles noteikti piestāvēs arī bērnu ballītēm un citiem svētkiem.

Spēļu labās īpašības

Valda uzskats, ka galda spēles ir nepieciešamas bērniem, jo tas ir lielisks veids, kā iemācīties noturēt uzmanību, koncentrēties. Spēlējot galda spēles, bērns trenē savu uzmanību. Tāpat galda spēles ļauj attīstīt komunikācijas spējas, cīņas sparu un pat līderību, tāpēc ir vērts iegādāties galda spēles, kuras var spēlēt vairāki dalībnieki. Protams, vislabāk būtu izvēlēties galda spēles, vadoties pēc bērna interesēm, vecuma un spējām. Atceries pats savu bērnību, jo monopols, futbols, kuģīši, domino un citas spēles noteikti ieņēma lielu lomu arī Tavā bērnībā. Tas ir lielisks veids, kā attīstīties un pavadīt savu brīvo laiku. Tas ir lielisks variants arī tiem vecākiem, kuri uztraucas, ka viņu bērns pārāk daudz laika pavada pie datora ekrāna un nekomunicē ar citiem. Galda spēles palīdzēs atraisīt runas spējas un tā ir iespēja jautri un interesanti pavadīt savu brīvo laiku.

Populārākās galda spēles

Viena no populārākajām galda spēlēm līdz pat mūsdienām noteikti ir Monopols. Tā tika izgudrota pirms 70 gadiem un ir aktuāla un interesanta līdz pat šai dienai. Ir pat Monopols, kurā ir iekļauta Latvijas galvaspilsēta Rīgā. Spēles mērķis ir pēc iespējas ātrāk kļūt bagātam, darbojoties ar lielām naudas summām, pērkot, pārdodot, izīrējot. Bagātākais spēles dalībnieks uzvar. Šī spēle ir paredzēta bērniem no 8 gadu vecuma un to var spēlēt 2 līdz 8 spēlētāji.

Savukārt Alias ir ļoti aizraujoša vārdu paskaidrošanas spēle. Tās uzdevums ir izskaidrot vārdus ar sinonīmiem, antonīmiem vai arī vārdiem, ka vedina uz pareizo atbildi. Komandas biedram minūtes laikā nepieciešams atminēt pēc iespējas vairāk vārdu. Spēlē var piedalīties 4 un vairāk dalībnieki. To var spēlēt no 7 gadu vecuma.

Izvēlies savam bērnam piemērotāko galda spēli un iegādājies to interneta veikalā 220.lv. Garantējam, ka šeit atradīsi galda spēles par patiešām patīkamām un izdevīgām cenām, jo interneta veikals 220.lv regulāri piedāvā dažādas akcijas, atlaides, kā arī izpārdošanas un īpašos piedāvājumus!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply