Drošs aizdevums no SohoCredit.lv

Internetā ir pieejami dažādi ātrie kredīti ar līdzīgiem nosacījumiem. Kuru no tiem izvēlēties? Izvēlies drošāko – SohoCredit pakalpojumu kvalitāti ir novērtējis Patērētāju aizsardzības tiesību centrs, izsniedzot kvalitātes sertifikātu. SohoCredit izsniedz aizdevumu uz 30 dienām ar maksimālo summu Ls 350. SohoCredit ātrais kredīts ir pieejams pilngadīgiem Latvijas iedzīvotājiem, ar Latvijā deklarētu adresi un pastāvīgo mobilā telefona pieslēgumu. Nedrīkst būt kavēti kredītmaksājumi.

Pirmajā reizē aizņēmējam uz 30 dienām ir pieejami tikai Ls 150, bet bez komisijas maksas. Tas nozīmē – aizņēmies Ls 150, tad šādu summu pēc mēneša arī atdosi. Kredīta noformēšanai būs jāaizpilda reģistrācijas anketa – jāieraksta personas dati un kontaktinformācija. Lai reģistrētu savu bankas kontu, SohoCredit bankas kontā būs jāieskaita Ls 0,01. Maksājuma uzdevumā jānorāda: Piekrītu SIA Soho Group aizdevuma līguma noteikumiem. Piekrītu savu personas datu apstrādei. SohoCredit bankas konti ir atvērti Swedbank, Citadele, Nordea un DnB Nord bankās. Šo banku klientiem vēlams reģistrācijas maksu pārskaitīt attiecīgajā kontā, šādi paātrinot pārskaitījuma procedūru – kredīts norādītajā kontā tiks pārskaitīts jau pēc 15 minūtēm. Citu banku klientiem pārskaitījums var prasīt vienu darba dienu. Par piešķirtu aizdevumu SohoCredit informēs ar īsziņas starpniecību.

SohoCredit ātrajam kredītam vari reģistrēties visu cauru diennakti, bet naudas summa tiks izsniegta darba dienās no 8:00 līdz 22:00 un brīvdienās un svētku dienās no 9:00 līdz 21:00. Kad vienreiz būsi reģistrējies, nākamo SohoCredit varēsi pieteikt ar īsziņas starpniecību. Īsziņā jāraksta: SOHO (parole) (summa) (termiņš), un tā ir jānosūta uz telefona numuru 114. Otro reizi izmantojot SohoCredit ātro kredītu, varēsi saņemt jau Ls 200, trešajā reizē Ls 300, bet ceturto reizi jau Ls 350.

Lai aizdevums būtu pavisam drošs, tas nevar būt mēneša iztikas līdzekļu vietā, tāpat ar saņemto kredītu nav vēlams segt cita kredīta parādu.  Ātrais kredīts noderēs situācijās, kad neilgi pirms algas dienas ir nepieciešams papildus finansējums – negaidīti saplīsusi automašīna vai lielisks piedāvājums avio biļetēm! Tad aizņemies droši un atbildīgi! Aizņemies ar SohoCredit!

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply