CSDD teorijas eksāmens autoskolā „Credo”

teorijas eksāmens Latvijas iedzīvotājiem, kas gribētu iegūt automašīnu, autobusu vai motocikla vadītāja atļauju, ir jāpabeidz gan teorētiskā, gan praktiskā automašīnas vadīšanas programma autoskolā. Pabeidzot veiksmīgi teorijas kursu, kursants var droši doties kārtot CSDD teorijas eksāmenu jebkurā no 10 CSDD nodaļām par visu Latviju: Rīgā, Daugavpilī, Gulbenē, Jelgavā, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Talsos, Valmierā un Ventspilī.

Teorijas eksāmena var sagatavoties CSDD mājas lapā, pildot CSN testu

 CSDD skolas teorijas eksāmens ir uz datora jāpilda un to var kārtot latviešu un krievu valodās. Ar teorijas eksāmena kārtību autoskolas mācekļus parasti iepazīstina jau izvēlētajā autoskolā, bet, protams, arī CSDD eksāmena eksaminētājs vienmēr vēlreiz paskaidros visu par to kā norisināsies eksāmens, un arī labprāt atbildēs uz visiem jautājumiem, kuri varētu rasties.

  Teorijas eksāmens sākas ar demonstrācijas daļu, kur kursantam liek atbildēt uz 3 izmēģinājuma jautājumiem. Šos jautājumi nevērtē un, līdz ko visi klātesošie ir uz jautājumiem atbildējuši, inspektors noziņo par patiesā eksāmena sākšanu. Teorijas eksāmenā ir 30 jautājumi (kravas un autobusu kvalifikācijai tie ir 35 jautājumi) uz kuriem jāatbild 30 minūtēs.

 Uz šiem jautājumiem ir jāatbild pēc kārtas, kas nozīmē to, ka nevar izlaist jautājumu un vēlāk vēlreiz pie tā atgriezties (to parasti visi būs pamanījuši jau eksāmena CSDD mājas lapā, tad kad pilda Ceļu Satiksmes Noteikumu (CSN) testu). Katram jautājumam ir veltīta 1 minūte, lai apdomātu pareizo atbildi. Kaut gan, daudzi bieži nemaz neizmanto visu doto laiku un pabeidz eksāmenu pat nieka 5 vai 7 minūšu laikā. Lai gan nav nozīmes nekur steigties, jo eksāmens vienmēr beidzas tikai tajā brīdī, kad atbildējuši uz jautājumiem ir visi kursanti, citiem vārdiem, eksāmenu pabeidz visi vienā reizē, neatkarīgi vai, eksāmenu izpildīji 7 vai 57 minūšu laikā.

Pēc sekmīgi nokārtota eksāmena gada laikā ir jānoliek CSDD braukšanas eksāmens

 Kad eksāmens ir beidzies, uz datora ekrāna visi dalībnieki redz savu rezultātu – eksāmens ir ieskaitīts, ja nav pieļautas 3 kļūdas vai vairāk. Pēc rezultāta redzēšanas var uzreiz droši doties prom, jo tie tiek saglabāti CSDD datu bāzē un dokumenti ar apstiprinājumu netiek izsniegti. Pēc veiksmīgi atbildēta teorijas eksāmena autoskolas mācībniekiem jākārto arī CSDD vadīšanas eksāmens viena gada laikā, citādi teorijas eksāmens būs jākārto vēlreiz.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply