CSDD eksāmens online

csdd eksamensCSDD teorijas eksāmens ir eksāmens, kas ir jākārto ikvienam, neatkarīgi no tā kādā kategorijā vēlaties iegūt vadītāja apliecību – A,B,C,C profesionālajai, D, D profesionālajai, kuģiem, mopēdiem un velosipēdiem. A, B, C un D kategorijas teorijas eksāmenam apmāca autoskola, tikmēr pārējiem nepieciešamās teorijas zināšanas jāapgūst pašmācības ceļā.  

Gatavojies CSDD eksāmena bezmaksas pildot CSN testu online

 Neatkarīgi no tā, mācaties autoskolā vai gatavojaties eksāmenam kategorijā, kur viss jāapgūst pašam, šim teorijas eksāmenam var gatavoties ikviens, kad vien vēlas. CSDD mājas lapā ir pieejams Ceļu Satiksmes Noteikumu (CSN) tests visām kategorijām un katrs var pārbaudīt savas zināšanas to pildot no jebkuras vietas, kur vien ir dators un internets.

 CSN tests, tāpat kā īstais CSDD eksāmens ir datorizēts un jautājumus uz kuriem jāatbild izvēlas speciāla programma. Šis CSN tests ir teju identisks tam, kāds būs CSDD īstais eksāmens, tāpēc tā regulāra pildīšana ir vislabākā iespēja kā sagatavoties īstajam CSDD eksāmenam. Protams, katru reizi iekrīt citi jautājumi, bet, regulāri trenējoties online var iziet lielu daļu jautājumu un eksāmenā tie vairs nesagādās problēmas.

 CSDD eksāmenam ikviens var mācīties arī no speciālām mācību grāmatām, kas pieejamas jebkurā grāmatnīcā. Tomēr, paļauties tikai uz grāmatā rakstīto iespējams nav tā labākā doma, jo, CSDD eksāmena programma pastāvīgi tiek papildināta ar jauniem jautājumiem, kas nozīmē, ka takā ir jautājumi, kuru nav mācību grāmatās.

Vai ir iespējams paredzēt, kādi jautājumi izkritīs īstajā eksāmenā?

 Parasti tiem, kas gatavojas doties uz jau īsto teorijas eksāmenu, eksāmena likšanas dienā iesaka vismaz vairākas reizes vēlreiz izpildīt online testu, jo pastāv liela iespējamība, ka gadīsies tie paši jautājumi (protams, ne visi, bet lielākā daļa). Ja tādas iespējas nav, tad eksāmenā, izkrītot iepriekš ne reizi neredzētam jautājuma, atliek tikai koncentrēties un galvenais – kārtīgi izlasīt jautājumu un apskatīt attēlu, nepieciešamības gadījumā to palielinot (vienkārši uzspiežot ar datorpeles kreiso taustiņu dubultklikšķi uz attēla).

 Bieži vien tieši neuzmanības kļūdas ir galvenais iemesls, kāpēc CSDD eksāmens teorijā netiek nolikts ar pirmo reizi. Protams, labam rezultātam nepieciešamas arī ceļu satiksmes notikumu zināšanas un izpratne par dažādām situācijām uz ceļa, tāpēc bez trenēšanās pildot online testu nepieciešams arī aktīvi mācīties uzklausot vai nu autoskolas teorijas kursu, vai nu pašmācības ceļā. Vairāk informācijas autoskolas Credo mājaslapā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply