Compensa apdrošināšana tavam transportlīdzeklim

compensa auto apdrosinasanaArvien populārākas kļuvušas dažādas ātrās aptaujas, kas sastopamas sociālajos tīkos, vai arī tās aptaujas, kas jau nedaudz nopietnākas un ieceļo e-pastu kastītēs. Un aptaujāti cilvēki tiek par visdažādākajiem jautājumiem, kas viņu ikdienas dzīvē varētu būt svarīgs, nepieciešams, izdevīgs un tā tālāk. Viena no tādām aptaujām liecina, ka lielai daļai Latvijas autovadītāju rūp sava auto drošība, savukārt visvairāk autovadītāji vēlas pasargāt savus transportlīdzekļus tieši no zādzības vai aplaupīšanas riska. Nedaudz mazāks autovadītāju skaits baiļojas par auto sasišanu un līdzīga tipa negadījumiem uz ceļa.

Mūsdienās pasargāt savu auto no gan iepriekšminētajiem riskiem, gan daudziem citiem, var pavisam vienkārši – apdrošināšanas polises! Un apdrošināšanas kompānijas, no kurām izvēlēties, arī ir pietiekami. Nepieciešams izpētīt informāciju par to, kas vislabāk un izdevīgāk var pasargāt no transportlīdzeklim radītajiem bojājumiem. Šoreiz par apdrošināšanas kompāniju Compensa un viņu piedāvāto apdrošināšanu transportlīdzekļiem. Compensa piedāvā pakalpojumu Tavam auto. Šajā piedāvājumā iespējams iepazīties ar piedāvājumiem un noteikumiem gan iegādājoties OCTA apdrošināšanas polisi, gan KASKO apdrošināšanas polisi savam auto.

Compensa OCTA ir Latvijas un Eiropas standartiem atbilstoša obligātā transportlīdzekļa civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, kas pasargās transportlīdzekļa vadītāju no visiem standartā un likumā paredzētajiem zaudējumiem, to rašanās gadījumā. Kā zināms, OCTA ir obligātā apdrošināšana, tāpēc, neatkarīgi no tā, pie kura apdrošinātāja polise iegādāta – tai ir jābūt. Compensa OCTA polise, kā tas paredzēts likumā, sedz zaudējumus, kas nodarīti trešās personas mantai, kā arī personai nodarītos zaudējumus, kas radušies ceļu satiksmes negadījuma rezultātā. OCTA polise kompensē arī darbspējas zudumu, atlīdzina darbnespējas rezultātā radušos nesaņemtos ienākumus, kā arī paredz kompensāciju par apgādnieka nāvi, ja šāda situācija radusies.

Savukārt Compensa KASKO ir brīvprātīgā transportlīdzekļa apdrošināšana, ko auto īpašnieks izvēlas pats – iegādāties vai nē. Tomēr, ja ticam aptauju rezultātiem un visbiežāk transportlīdzekļu īpašnieki baiļojas tieši par auto nozagšanu vai aplaupīšanu – KASKO ir tieši nepieciešamā apdrošināšanas polise. Compensa KASKO pasargā no neparedzētiem izdevumiem nākotnē, aicinot apdrošināt auto pret visiem riskiem, kas iekļauti Compensa KASKO pamata polisē. Un tie ir: transportlīdzekļa sasišana, nozagšana, apzagšana, uguns un ūdens radītie bojājumi, auto salonā esošo mantu izzagšana, sadursme ar meža zvēriem vai mājdzīvnieku radītie bojājumi. Ar Compensa KASKO apdrošināšanas polisi auto būs pasargāts no minētajiem riskiem un vairāk. Compensa piedāvātā KASKO polise iekļaut arī diennakts tehnisko palīdzību uz ceļa, ja kas atgadījies ar auto, piedāvā iespēju auto remontu veikt paša izvēlētā autoservisā, kā arī iespēju pieteikt apdrošināšanas atlīdzību bez policijas izsaukšanas, gadījumā, ja nav cietušo, vai nav bojāts citas personas īpašums. Tāpat papildus polisei iespējams iegādāties pakalpojumu Nomas auto no pirmās dienas, kas atrisinās pārvietošanās problēmu, kamēr Jūsu paša auto atrodas servisā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai



Saistītās tēmas : ,

Leave a Reply