Compensa apdrošināšana.

laimīgs pāris

Compensa piedāvā plašu apdrošināšanas klāstu. Un pats patīkamākais – iegādāties apdrošināšanas polises vari internetā. Tas nozīmē, ka varēsi ietaupīt laiku, saņemot polisi ātri, ērti, izdevīgi un droši. Tā ir lieliska iespēja apdrošināties pret visiem riskiem, ko dzīve mēdz mums piespēlēt, tāpēc noteikti apsver kādu no apdrošināšanas polises iegādes iespējām!

OCTA apdrošināšana

Kā zināms, OCTA apdrošināšanas polise ir nepieciešama visiem transportlīdzekļa vadītājiem. Par piedalīšanos ceļu satiksmē bez tās, tiek piemērots naudas sods, kā arī piešķirti 2 soda punkti. OCTA likums paredz, ka OCTA polise sedz zaudējumus, kas nodarīti trešās personas mantai vai veselībai. Tie var būt izdevumi par automašīnas remontu, kaitējumu videi, ceļiem, ēkām, par evakuāciju no negadījuma vietas, kā arī citi izdevumi, kas saistīti ar negadījumiem.

KASKO apdrošināšana

Atšķirībā no OCTA apdrošināšanas polises, KASKO apdrošināšana nav obligāta. KASKO apdrošināšana paredz, ka tiek kompensēti izdevumi neatkarīgi no tā, kurš negadījumā ir vainīgs. KASKO iekļauj sevī visu risku apdrošināšanu – transportlīdzekļa avāriju, apzagšanu, nozagšanu, mājdzīvnieku radītos bojājumus, sadursme ar meža zvēriem. Tāpat tiek nodrošināta arī diennakts palīdzība uz ceļa. Tas nozīmē, ka, piemēram, gadījumā, ja neplānoti beigsies degviela, ir iespēja to piegādāt, kā arī, gadījumos, kad nav iespējams iedarbināt mašīnu vai ir gadījusies kāda cita neplānota situācija ar kuru pats nevari tikt galā.

Mājokļa apdrošināšana

Mūsu mājoklis mums ir ļoti svarīgs, jo tā ir vieta, kur mēs vakaros atgriežamies, atpūšamies, tā ir vieta kuru mēs cenšamies lolot un sargāt. Compensa apdrošināšana palīdzēs pasargāt mājokli no dažādiem nepatīkamies atgadījumiem. Tā ir iespēja neparedzētās situācijās pēc iespējas ātrāk atkal atgriezties ierastajā dzīves ritmā. Compensa mājokļa apdrošināšanas polisē iekļauta nekustamā īpašuma – mājas vai dzīvokļa apdrošināšana, īpašumā un ārpus īpašuma esošā manta, kā arī civiltiesiskā apdrošināšana. Compensa mājokļa apdrošināšanu vari iegādāties uz laiku līdz pat 3 gadiem. Compensa apdrošināšana apmaksās zaudējumus, kas būs radušies dažādu ārējo apstākļu ietekmes rezultātā. Pasargā savu mājokli un iegādājies mājokļa apdrošināšanu!

Ceļojumu apdrošināšana

Neatkarīgi no tā, vai ceļo ļoti reti vai tieši pretēji, ceļošana ir Tava ikdiena, pateicoties komandējumiem un cita veida vizītēm, Tu noteikti nevēlies saskarties ar neparedzētiem izdevumiem. Compensa apdrošināšana ļauj apdrošināties pret riskiem, kas var atgadīties ceļojuma laikā. Medicīniskie un repatriācijas izdevumi, diennakts palīdzības organizēšana, neparedzētas izmaiņas ceļojumā, kompensācija pēc nelaimes gadījuma, bagāža un citas līdzi paņemtās mantas, citām personām nodarītie zaudējumi – visus šos izdevumus spēj segt ceļojumu apdrošināšanas polise. Gadījuma, ja, piemēram, Apdrošinātā persona ceļojuma laikā tiks hospitalizēta, tiks segti izdevumi par ārstēšanos, kā arī gadījumā, ja ceļojumā piedalīsies arī mājdzīvnieks, tiks segti izdevumi par dzīvnieka aprūpi. Tas ir lielisks veids, kā apdrošināties pret visiem riskiem, kas var atgadīties ceļojuma laikā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply