Cik maksā auto ķīmiskā tīrīšana Rīgā

Auto ķīmiskās tīrīšanas cenas var svārstīties no EUR 50 līdz par EUR 150 par vieglo automašīnu. Izvēloties pakalpojuma sniedzēju, gan būtu jāuzdod virkne jautājumi un jāapraksta pēc iespējas precīzāk savas automašīnas stāvoklis, lai jums nebūtu lieki jādodas uz servisu, dzirdot, ka cenas viņiem ir no EUR 50, bet kad būsiet aizbraukuši tad saņemsiet piedāvājumu iztīrīt automašīnu par EUR 90.

Auto ķīmiskā tīrīšana

Rīgā auto ķīmiskā tīrīšana tāpat kā jebkurā citā vietā tiek veikta vai nu izbraukumā pie klienta vai arī servisā uz vietas. Atšķirība ir tajā, ka izbraukuma auto slapjā tīrīšana parasti tiek veikta gada siltajā periodā, jo automašīna tiek žāvēta dabīgā ceļā. Vasaras laikā šī žāvēšana var prasīt no 4h – 12 h . Savukārt aukstajā gada sezonā un gadījumos, kad klients vēlas saņemt atpakaļ tīru un sausu mašīnu, automašīnu ir jāved uz ķīmisko tīrītavu. Šāds variants parasti ir arī labāks, jo klientam nav jādomā ne par elektrības pieslēgumu, ne par ūdeni vai pakalpojuma sniedzēja sagaidīšanu pie mājas. Taču ja esat aizņemts cilvēks un jūsu ikdiena paiet ofisā vai mājās, tad protams varat izmantot arī izbraukuma tīrīšanas spakalpojumus.

Kā iegādāties labu pakalpojumu par labu cenu?

Pirmais solis ir apzvanīt pakalpojuma sniedzējus un apmeklēt viņu mājaslapas, lai noskaidrotu kādas ir atsauksmes par viņu sniegtajiem pakalpojumiem un kādas ir pakalpojumu cenas. Zvanot auto ķīmiskajai tīrītavai vispirms nosauciet sava auto modeli, vietu skaitu un vēlamo pakalpojumu. Ja plānojat auto pārdot vai atsvaidzināt tā izskatu, tad prasiet pēc pilnas ķīmiskās tīrīšanas , ieskaitot griestu,  auto panaļa un bagāžnieka slapjo tīrīšanu. Savukārt ja jums raizes sagādā kāda izlieta kafijas tasīte uz priekšējā krēsla vai arī zaptes vai piena traips uz aizmugurējā beņķa, tad arī informējiet par to pakalpojuma sniedzēju.

Nākamais būtu noskaidrot cik prasīs auto ķīmiskā tīrīšana, kad varēsiet saņemt automašīnu atpakaļ un kad ir tuvākā diena, kad varat pakalpojumu pieteikt. Neaizmirstiet pajautāt arī par izmantojamo ķīmiju, īpaši gadījumos, ja jums vai jūsu pasažieriem var būt alerģiskas reakcijas pret smaržām vai dažādām ķimikālijām. Šādos gadījumos būtu vēlams uzreiz to norādīt un lūgt automašīnu tīrīt ar ekoloģiskiem līdzekļiem, kuri ātri sadalīsies un neradīs nekādas problēmas.

Trešais solis būtu atlasīt 3 – 5 pakalpojuma sniedzējus, kuru cenas jūs apmierina un kuri arī telefonsarunā jums atbildēja zinoši un pieklājīgi.  Tālāk jau varat pameklēt par šiem pakalpojumu sniedzējiem citu cilvēku atsauksmes, kuri jau šeit ir iegādājušies pakalpojumus.

Atcerieties – laba cena, kopā ar zinošu un laipnu pakalpojuma sniedzēju būs tas, ko jūs meklējat.

Raksts tapis sadarbībā ar Greenline auto ķīmisko tīrītavu

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply