Ceļojumu apdrošināšana

celojumu apdrosinasanaCeļot man patīk ļoti – viens no, ja tā varētu teikt, pat hobijiem. Jauni piedzīvojumi, jaunas valstis, cilvēki, iespaidi, atmiņas – tas viss un vēl daudz, daudz vairāk piedāvā ceļošana. Sākotnēji, dodoties dažādos ceļojumos, par apdrošināšanu pat neiedomājos – būs jau labi, ar mani braucienā nekas neatgadīsies, būs tikai patīkamais un vispār, par slikto iepriekš domāt nevajag. Tomēr, pēc dažādām ķibelēm un sīkākiem nepatīkamiem atgadījumiem, kas loģiski, var atgadīties ar katru, sāku pētīt, ievākt informāciju un uz ceļojumiem laicīgi iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polises.

Kāpēc tad īsti nepieciešama ceļojumu apdrošināšana? Ja nu ceļojuma laikā patiešām atgadās kāds neparedzēt un nepatīkams atgadījums – nelaimes gadījums, saslimšana, bagāžas aizkavēšanās, lidojuma atcelšana vai tamlīdzīgas ķibeles – laicīgi iegādātā ceļojuma apdrošināšanas polise atlīdzina neparedzētos papildus izdevumus, kas radušies šo ķibeļu rezultātā. Tā laicīgi parūpējamies par sev patīkamāku ceļojumu – mazāk negatīvu emociju situācijās, kad kaut kas tomēr nenotiek kā plānots, gan drošāku sajūtu ceļojuma laikā.

Lielākoties, apdrošināšanas kompānijas piedāvā standarta apdrošināšanu, kas iekļauta ceļojumu apdrošināšanas polisē, izstrādājot kombinētas iespējamības, kas var atgadīties ceļojuma laikā, atkarībā no galamērķa un attiecīgo risku iespējamības. Būtiskākais ceļojumu apdrošināšanas polisē ir medicīnisko apdrošināšanas izdevumu segšana. Parasti vēl tiek piedāvāta tādu risku apdrošināšana kā palīdzības apdrošināšana, ceļojuma izmaiņu apdrošināšana, nelaimes gadījumu apdrošināšana, civiltiesiskās atbildības apdrošināšana, bagāžas apdrošināšana, kā arī dažādas papildus apdrošināšanas, ko iespējams pievienot polisei – medicīniskā transportēšana; nelaimes gadījumi; slimnieka repatriācijas izdevumi; izdevumi sakropļojuma gadījumā; apdrošinātā repatriācija nāves gadījumā; bagāžas aizkavēšana, bojāšana un nozaudēšana; izdevumi pases nozagšanas gadījumā; lidojuma aizkavēšanās ārzemēs vai reisa atcelšana; ceļojuma anulēšana; ceļojuma pārtraukšana; radinieka vizītes apmaksa ārkārtas situācijā; neparedzēta atgriešanās dzimtenē pirms termiņa; tiesiskā palīdzība ceļu satiksmes negadījumā; tūrista civiltiesiskā atbildība.

Savukārt, tiem, kas domā, ka ceļojumu apdrošināšana ir pārāk dārgs un nevajadzīgs izdevums, der padomāt vēl un vēlreiz, pirms došanās ceļā. Un lai pārliecinātos – mans nesenākais atklājums internetā (pieļauju, ka nekas jauns, un tomēr) – iespēja salīdzināt un noskaidrot ceļojumu apdrošināšanas polises cenas pie dažādiem apdrošinātājiem. Atliek vien norādīt savu aptuveno ceļojuma galamērķi, plānoto laika posmu, personas kodu un ceļotāju skaitu – rezultātā tiek piedāvātas salīdzinātās cenas dažādās apdrošināšanas kompānijās, sākot no 10 eiro, līdz, aptuveni, 60 eiro – salīdzinoši ar izdevumiem, kas varētu rasties negadījumu un ķibeļu situācijās – ieguldījums niecīgs. Tāpēc – ceļojam droši!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas :

Leave a Reply