Ceļojumu apdrošināšana online – Ātri un ērti!

Esi izlēmis doties ceļojumā un vēlies, lai tas būtu drošs un nerastos neplānoti izdevumi? Tev palīdzēs Compensa ceļojumu apdrošināšanas polise, kuru vari iegādāties internetā. Tā ir lieliska iespēja visiem aizņemtajiem, kuriem ikdienā nav laika, lai dotos uz apdrošināšanas biroju un noformētu polisi. Tev ir iespēja, neizejot no mājas, iegādāties ceļojumu apdrošināšanas polisi, kas prasīs tikai dažas minūtes Tava laika.

Ceļojumu apdrošināšana sedz izdevumus

Ceļojumu apdrošināšanas polise sedz izdevumus, kas saistīti ar medicīnu. Piemēram, ja apdrošinātā persona ceļojuma laikā pēkšņi saslimst un nokļūst medicīnas iestādē, tiek kompensēti izdevumi, kas ar to saistīti. Tie segti izdevumi par neatliekamo, sāpes remdinošo stomatoloģisko palīdzību, tiek segti transportēšanas izdevumi par ambulatora transportu, kā arī tiek segti izdevumi par slimās vai cietušās Apdrošinātās personas transportēšanu uz mītnes zemi. Ceļojumu apdrošināšanas polise paredz arī to, ka tiek segti izdevumi par repatriāciju nāves gadījumā.

pasaule ar lietussargu


Paredzēta arī palīdzības apdrošināšana. Piemēram, gadījumā, ja ceļojuma laikā tiek bojātas vai nozaudētas, nozagtas mantas, bez kurām Apdrošinātā persona nespēj iztikt, tiek segti izdevumi, kas saistīti ar Apdrošinātā personīgo mantu transportēšanu no mītnes zemes. Izdevumi tiek segti arī gadījumā, ja ceļojuma laikā Apdrošinātā persona būs apmaldījusies vai pazudusi. Savukārt, ja ceļojuma laikā Apdrošinātā persona kādu iemeslu dēļ tiek hospitalizēta, bet līdzi ir arī mājdzīvnieks, tiek segti izdevumi par dzīvnieka aprūpi. Tāpat tiek segti izdevumi, kas saistīti ar ID dokumentu atjaunošanu, juridisko palīdzību, tulka palīdzību, kā arī citām lietām, par kurām vari uzzināt ienākot Compensa mājaslapā.

Compensa ceļojumu apdrošināšanas polise paredz arī to, ka tiek segti izdevumi par ceļojuma iegādi, ja Apdrošinātajai personai nav iespējas doties tajā pēkšņas saslimšanas vai nelaimes gadījuma rezultātā. Vēl viena lieta, kas bieži mēdz piemeklēt tos, kas ceļo uz ārzemēm – lidojuma aizkavēšanās. Tādā brīdī rodas neplānoti izdevumi, savukārt, ja iegādāsieties Compensa ceļojumu apdrošināšana segs izdevumus, kas saistīti ar ēdināšanu, viesnīcu, transportu uz un no lidostas.

Compensa ceļojumu apdrošināšana paredz arī nelaimes gadījumu apdrošināšanu, civiltiesiskās atbildības apdrošināšanu un bagāžas apdrošināšanu. Bagāžas apdrošināšana palīdzēs gadījumā, ja tā pārvadājuma laikā tiks nozaudēta, sabojāta. Polise paredz to, ka tiks segti izdevumi par pirmās nepieciešamības preču un apģērba iegādi, ja bagāža aizkavēsies.

Un noteikti ikvienu no mums interesē tas, kas notiek mūsu mājās, kamēr mēs ceļojam. Compensa piedāvā mājokļa apdrošināšanu, kas nozīmē, ka tiks segti zaudējumi, kas radušies Apdrošinājuma ņēmēja īpašumam ceļojuma laikā.  Ceļojumu apdrošināšana polises iegāde ir ērta un ātra. Ienāc Compensa mājaslapā, ievadi visus prasītos datus un uzzini, cik Tev izmaksās ceļojumu apdrošināšanas polise. To vari izdarīt jebkurā diennakts laikā un vietā! Iegādājies polisi un ceļo droši!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply