Ceļo droši – Compensa Ceļojumu apdrošināšana tieši tev!

           ceļojums

   Lai gan vienmēr, pērkot dažnedažādas ceļojumu biļetes, mums tiek atgādināts, ka ceļojumu apdrošināšana ir vēlama, vairums cilvēku izvēlas ietaupīt pāris eiro un neapdrošinās. Varētu teikt, ka lielā mērā tas ir tādēļ, ka apdrošināšana ir lieka nodarbe ar kuru papildus jāņemas — jādodas uz apdrošināšanas biroju, jāvelta laiks polises noformēšanai utt.

Padomāsim tomēr no otras puses. Ja nu kas atgadās? Tad tiešām ietaupītie eiro nepalīdzēs. Bieži vien ceļotāji sastopas ar cenām par veselības pakalpojumiem, kas krietni atšķiras no Latvijas cenām. Tieši šādā gadījumā ceļojumu apdrošināšana ir ļoti svarīga — apdrošinātājs segs visu vai lielāko daļu no izmaksām (atkarībā no tevis izvēlētā polises veida).

lidmašīna

Ir arī labās ziņas. Compensa zina, cik bieži vien apgrūtinoša ir dažādu formalitāšu kārtošana, tādēļ piedāvā ceļotāju ļoti iemīļotu pakalpojumu — ceļojumu apdrošināšanu internetā! Tā ir iespēja, ātri izvēloties vajadzīgos parametrus, pāris soļos saņemt apdrošināšanas polises cenas piedāvājumu un veikt apmaksu. Viss notiek pārskatāmā un viegli saprotamā veidā, un aizņem aptuveni tikpat daudz laika, cik aiziešana līdz automašīnai vai sabiedriskā transporta pieturai, lai dotos uz apdrošinātāja biroju — aptuveni 5-10 minūtes!

Compensa ceļojumu apdrošināšanai ir konkurētspējīga cena, uzņēmums piedāvā ārkārtīgi ātru apkalpošanu un ērtu apmaksu. Par to var ātri pārliecināties, aprēķinot savas polises cenu compensa.lv un salīdzinot ar citiem apdrošinātājiem. Tīmekļa vietnes izkārtojums ir ārkārtīgi vienkāršs un saprotams, neradās nekādu problēmu iegūt polisi. Tā kā tas viss notiek tik ātri, var pievērst uzmanību svarīgākām ceļojumu plānošanas lietām, piemēram, uzmeklēt ideālo viesnīcu atvaļinājuma braucienam vai lētākās aviobiļetes. Varu teikt, ka tas ir daudz sarežģītāk, nekā apdrošināties.

Nevajadzētu domāt, ka tādēļ, ka apdrošināšanās notiek internetā, tai ir mazāks svars. Compensa ir nopietns un uzticams uzņēmums, kas ir Vīnes apdrošināšanas grupas (Vienna Insurance Group) biedrs. Uzņēmums piedāvā arī plašu citu apdrošināšanas veidu klāstu, piemēram, jau ierasto OCTA vai KASKO auto apdrošināšanu, kā arī mājokļa apdrošināšanu un dažādas dzīvības apdrošināšanas polises gan privātpersonām, gan uzņēmumiem, tā kā der padomāt par mājaslapas aplūkošanu arī pēc ceļojuma, bet pagaidām — labu ceļavēju!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībai
Leave a Reply