Bezprocentu ātrie kredīti

Bezprocentu ātrie kredīti ir reta parādība Latvijas tirgū. Tikai daži uzņēmumi piedāvā noformēt pirmo ātro kredītu bez jebkādiem procentiem. Šādas iespējas piedāvā SMSCredit un ViaSMS uzņēmumi.

SMSCredit piedāvā saņemt pirmo ātro kredītu bez procentiem katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Bezprocentu ātro kredītu var pieteikt, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā. Bezprocentu ātrais kredīts ir pieejams jebkuram klientam no 19 gadu vecuma. Naudas atmaksas periods ir ļoti īss, kā arī kredīta summa ir neliela.

ViaSMS piedāvā bezprocentu ātro kredītu jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuram ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS bezprocentu ātro kredītu var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nav nepiecišami nekādi dokumenti, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla. Īsziņas maksa ir LVL 0,15. Pirmā kredīta summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu. Šādu kredītu var saņemt, pat ja ir nenomaksāts kredīts vai aizdevums citā kredītiestādē.

Citas kredītiestādes arī piedāvā bezprocentu ātrus kredītus, bet parasti bezprocentu ātrais kredīts ir pieejams klientam tikai pašu pirmo reizi. Katrai kredītiestādei ir savas priekšrocības, līdz ar to bezprocentu ātro kredītu piedāvājumu klāsts ir pietiekami plašs, lai katrs klients varētu izvēlēties piemērotāko sev.

 

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply