Bezmaksas aizņēmums

Kad dzīvē rodas finansiālas grūtības, tad pirmie cilvēki, pie kā vēršamies ir draugi, kuri parasti ir gatavi  nākt talkā un piešķirt  bezprocentu  ilgtermiņa kredītu. Taču, kā lai  saņem aizdevumu uz vismaz attāli  līdzīgiem nosacījumiem gadījumā, ja arī draugiem iekrājumi beigušies? Ja nepieciešamā naudas summa ir salīdzinoši  neliela, lieliska alternatīva ir ātrie jeb sms bezmaksas kredīti.

Kādēļ šis ?

Arī Latvijā aizvien populārāki kļūst ātrie kredīti, jo,piemēram,  2011. gadā tika izsniegti 1,5 miljoni ātro kredītu. Tie ir aizdevumi, kas paredzēti nelielu naudas summu ( vidēji līdz  200 Ls) aizņēmumam uz neilgu laika periodu ( 15-30 dienas). Parasti pēc tiem rodas vajadzība nelielu neparedzētu izdevumu gadījumā, piemēram, atlaide SPA apmeklējumam vai jaukam vakariņu piedāvājumam, ar ko pārsteigt mīļoto! Kredīts tiek noformēts ar interneta starpniecību un15-20 minūšu laikā, apstiprinājuma gadījumā, nauda  tiek ieskaitīta Jūsu bankas kontā. Tātad – saņemams ātri, noformējams pat neizejot no mājas – lielisks risinājums tagad un tūlīt!

Kā glābiņš īstajā brīdī vai zibens no skaidrām debesīm?

Cīnoties par katru klientu, kreditori izmato aizvien jaunus paņēmienus- vieni maksā esošajiem klientiem par jaunu klientu piesaisti, citi, savukārt piedāvā bezmaksas pirmo aizņēmumu. Tas ir veiksmīgs klientu piesaistes triks, jo tikai retais ir informēts, ka par katru nākamo aizņēmumu tiek piemēroti procnetmaksājumu t.i. būs jāatdod vairāk kā paņemts. Tādējādi nereti klienti saskaras ar vairākām problēmām, kas noved pie vēl lielākām nedienām:

  • atmaksas termiņa pagarināšana ir maksas pakalpojums
  • neatmaksājot laicīgi, bez brīdinājuma tiek piemērotas soda sankcijas – maksājums par katru kavētu dienu sākot no 1 % no pamatsummas
  • neatmaksājot aizdevumu ilglaicīgi, klients tiek iekļauts parādnieku reģistros, kas sabojā klienta  kredītvēsturi

Izvēle Tavās rokās!

Ja  esi apdomājis visus „ par ” un  „ pret ”, bet neesi pārdomājis, tad griezies kāda no šobrīd populārākajām kreditoru kompānijām, kuras atzinīgi novērtējuši iepriekšējie klienti.

  • www.smskredit.lv
  • www.credit24.lv
  • www.sohocredit.lv
  • www.opencredit .lv
  • www.viasms.lv

Neviens kreditors draugu neaizstās, taču neliec prieku sevi palutināt, arī tad ja  līdz algai vēl pāris dienas un draugam naudasmaks arī spīd cauri. Aizņemies gudri un baudi dzīvi !

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply