Auto remonts pēc negadījuma

Dažādi pārsteigumi, neparedzētas situācijas un negaidīti notikumi ir tie mirkļi, kas veido dzīves garšu. Tomēr, kā zināms, lai novērtētu visu labo, kas mums dots, dzīve reizēm piespēlē arī nepatīkamas situācijas. Labā ziņa ir tāda, ka teju jebkurai problēmai ir atrodams risinājums.

Lai gan anekdotes un stereotipi nerodas bez pamata, vienmēr esmu uzskatījusi, ka joki par blondīnēm un priekšstati par sievieti pie stūres ir muļķīgi. Gaišie mati man nav traucējuši ne iegūt respektablu izglītību un attīstīt karjeru, ne droši vadīt auto – tiesības man ir jau desmit gadus un šajā laikā nebiju piedzīvojusi itin nevienu avāriju, bet datubāzē atrodams tikai viens reģistrēts pārkāpums par nelielu ātruma pārsniegšanu. Tomēr pavisam nesen piedzīvoju nepatīkamu situāciju, kas ironiskā kārtā atbilda itin visiem priekšstatiem par sieviešu prasmi vadīt auto. Aizgulējusies steidzot uz darbu un, laikus nenobremzējot, ietriecos priekšā stāvošajā automašīnā. Par laimi, auto bojājumi nebija nopietni, un negadījumā neviens necieta, taču, kā par spīti, torīt biju izvēlējusies braukt uz darbu ar drauga mašīnu. To izmantoju regulāri, kamēr viņš pats bija komandējumā, bet mans auto remontā. Kaut gan zināju, ka viņš nedusmosies, jo šāda situācija var gadīties katram, negribēju, ka šo atgadījumu man regulāri atgādina, tāpēc auto virsbūves remontu gribēju veikt pēc iespējas ātrāk.

Tūlīt pat devos uz diennakts autoservisu Oranz Garaz. Šis autocentrs mani nekad nav pievīlis – tur tieši tobrīd tika remontēta mana mašīna, turklāt esmu šī servisa pastāvīgais klients, un ar klienta karti šeit visiem pakalpojumiem tiek piešķirtas patīkamas atlaides.

Jau ierodoties mani sagaidīja zinošie meistari, kas tūlīt pat novērtēja virsbūves bojājumus un uzklausīja manu situācijas atstāstu. Tā kā cietusi bija automašīnas priekša, bija nepieciešams veikt taisnošanu, atjaunot virsbūves ģeometrisko formu, veikt plastmasas daļu remontu un pulēšanu un krāsošanu. Meistari mani nomierināja, norādot, ka pēc viņu darba bojājumus nebūs iespējams pamanīt ar neapbruņotu aci, un viss ir viegli salabojams un novēršams. Tūlīt pat servisa darbinieki man sastādīja arī virsbūves remonta tāmi, līdz ar to skaidri zināju, ar kādiem izdevumiem būs jārēķinās.

Tā kā autoserviss darbojas visu diennakti un spēj vienlaikus apkalpot 12 auto, darbs tika paveikts rekordīsā laikā. Meistari mani detalizēti informēja par darbu kārtību un norisi, kā arī izskaidroja, kas tiek darīts un cik tas izmaksā. Atšķirībā no citiem autoservisiem, apkalpošana šeit vienmēr ir augstā līmenī, visi darbi ir caurskatāmi, un ir iespējams gūt priekšstatu par to, kādam nolūkam paredzēts katrs iztērētais autoīpašnieka cents. Pēc tam, kad biju saņēmusi atpakaļ drauga auto, kas nu izskatījās gluži tāpat kā iepriekš, kārtējo reizi biju sev apliecinājusi, ka Oranz Garaz ir īstā izvēle, kad gadījusies kāda ķibele ar auto.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply