Auto līzings.

kredīts, aizdevums mogo.lvVai zināt, kā es tiku pie savas jaunās automašīnas? Varu pateikt vienu – tas noteikti bija veids, kādā man šķita, ka nekad neko neiegādāšos. Atklāti sakot, esmu aizdevumu un līzingu pretinieks, jo likās, ka, ja nevari ko atļauties, tad tas nav jāpērk. Savu pirmo automašīnu iegādājos vēl treknajos gados, un varēju to atļauties, bet, mainoties ekonomiskajai situācijai ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē, mainījās arī mans un ģimenes kopējais ienākumu līmenis, tādēļ īpaši tērēties vairs nevarējām. Automašīnu pārdot negribēju un negribu joprojām, jo dodos ar to uz darbu. Katram dzīvē pienāk situācija, kad nepieciešams finansiāls atbalsts un nu tāda situācija bija pienākusi arī mūsu ģimenei.

Kā tas notiek?

Viss sākās ar to, ka esošais auto vairāk nekalpoja kā nākas un radās vajadzība pēc jauna. Noskatīju automašīnu, taču, kā zināms, šāds pirkums nav no lētākajiem. Protams, ir iespēja pārdot esošo un iegādāties jaunu tādā pat vērtībā, taču, ņemot vērā esošās automašīnas stāvokli, neko vērtīgu iegādāties neizdotos. Ieraudzīju Mogo.lv piedāvājumu iegādāties auto līzingā, izmantojot šīs kompānijas pakalpojumus. Atklāti sakot, darīju to ilgi nedomādams, pat par spīti saviem principiem. Auto līzings, sadarbojoties ar Mogo.lv, dod iespēju aizņemties līdz pat 90% no automašīnas tirgus vērtības, un pašam atliek vien nomaksāt atlikušos 10 un jaunais auto ir mans!

Kā atmaksāt?

Šī līzinga atmaksa ir vienkāršāka, kā varētu likties. Man tā sanāca īpaši izdevīga, jo varēju pārdot savu veco auto un daļu līzinga nomaksāt ar darījumā iegūto naudu. Tagad atliek vien maksāt nelielu ikmēneša maksājumu par iegādāto automašīnu un pēc 3 gadiem auto būs pilnībā mans. Līzinga summu ir iespējams atmaksāt arī pirms termiņa un par to netiks piestādīti ne soda procenti, ne tiks veiktas kādas citas soda sankcijas. Visu līzinga laiku, kā auto īpašnieks tiks reģistrēts Mogo, savukārt es esmu tās turētājs un līdz ar to arī lietotājs.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply