Auto kredīts ar izdevīgiem noteikumiem.

auto kreditsKad daudzi padzird jebko, kas saistīts ar kredītiem un aizņemšanos, tad prātā automātiski ieslēdzas noliegums, jo joprojām pastāv uzskats, ka visi kreditori un līzinga devēji ir krāpnieki un pēc tam visu mūžu vajās ar neatmaksātiem parādiem un rīdīs virsū parādu piedzinējus. Varam nomierināt, ka tā nebūt nenotiek un viss darījums tiek kārtots kā civilizētā pasaulē pieņemts. Nereti šis ir arī vienīgais veids, kā iegūt, pat ne kāroto, bet vajadzīgo, turklāt, ar ļoti izdevīgiem noteikumiem, kas nebūt neradīs nekādas problēmas, lai varētu izpildīt līgumā atrunātos nosacījumus. Šoreiz nedaudz sīkāk par iespēju, veikt darījumus ar auto.

Auto kredīts.

Tas ir vienkāršs darījums, kurā auto tiek izmantots kā ķīla, bet tās īpašnieks joprojām ar to var turpināt braukt. Teorētiski uz kredīta laiku, auto tiek pārrakstīts uz aizdevēja vārda, bet turētājs un lietotājs paliek aizdevuma ņēmējs. Lai saņemtu šo kredītu, ir aizdevēji, kuri prasa maksu par aizdevuma izsniegšanu un ir tādi, kuri neprasa, bet ir kāds izdevums ar ko būs jārēķinās – automašīnas pārrakstīšana izmaksā vidēji 30 eiro, kas nozīmē to, ka dodoties uz CSDD pārrakstīt auto īpašniekus, maciņā būs jābūt vismaz šādai naudas summai. Kad aizdevums ir piešķirts, nepieciešams vien sekot aizdevuma atmaksas grafikam un nekādas problēmas ar aizdevuma atmaksu neradīsies. Ja tomēr tādas gadās, nepieciešams sazināties ar aizdevēju, lai kopīgi lemtu par situācijas risinājumu, kas pavisam noteikti nebūs nerealizējams, jo aizdevējs saprot, ka visi ir tikai cilvēki un gribot negribot dzīvē notiek visādi.

Auto līzings.

Šis darījums ir lielisks veids kā tikt pie jauna auto. Pat ja esošā automašīna ir saplīsusi vai vienkārši savu nokalpojusi, to pārdodot ir iespējams atmaksāt kādu daļu no līzinga summas, lai ikmēneša tēriņi būtu mazāki. Lai izmantotu šo pakalpojumu, nepieciešams atrast automašīnas pārdevēju, kurš vēlas darījumā iesaistīt vēl trešo pusi, lai darījumu vispār būtu iespējams realizēt. Parasti līzinga ņēmējam ir nepieciešams iemaksāt pirmo iemaksu 10 vai vairāk procentu apmērā, bet visu pārējo naudu aizdevējs pārskaita pārdevējām un pircējam atliek veikt ikmēneša maksājumus, lai dzēstu līzinga summu. Pēc visu maksājumu veikšanas, par automašīnas īpašnieku oficiāli kļūs līzinga ņēmējs un nekādu saistību vairāk nav.

Vai tas ir izdevīgi?

Protams, ka par darījumu izdevīgo pusi ir nepieciešams spriest brīdī, kad nepieciešams kādu no šiem pakalpojumiem izmantot. Vietnē gudriem.lv ir iespējams iepazīties un salīdzināt dažādus pakalpojumu sniedzējus, lai izvērtētu sev piemērotāko. Atgādinām, ka visu, kas saistīts ar procentu likmēm, aizdevējs aprēķina individuāli, tādēļ nevajadzētu bēdāties, ja sākotnēji kāds piedāvājums šķiet labs, bet nav  minētas procentu likmes un visas citas kopējās izmaksas.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply