Auto īre.

ecorent.lv auo nomaAuto īre ir ērts risinājums, ja atrodoties svešā pilsētā, vēlaties pārvietoties ar komfortu. Tā pat auto īre lieti noder tad, ja plānots doties garākos izbraucienos citā valstī, bet nav vēlēšanās izmantot tūristu autobusus vai jau gatavus tūrisma maršrutus. Vēl jo vairāk tas kļūst izdevīgi brīdī, kad plānojat šajā procesā iesaistīt savus draugus vai ģimeni, jo pastāv iespēja arī izīrēt lielākas ietilpības transportu, lai ceļš būtu ērts un komfortabls. Ir padomāts arī ar pašiem mazākajiem – auto sēdeklīšu noma dažāda svara un auguma bērniem ir iespējama par papildus maksu.

Atbildība.

Visi zina to, ka plēst sev nepiederošas lietas nedrīkst. To parasti bērniem māca no mazotnes. Tieši tāpēc ar īrēta auto lietošanu ir jābūt prātīgiem un jāizturas pret to, kā pret savu īpašumu. Auto iznomātājs klienta rīcībā nodod pilnībā funkcionējošu spēkratu un cer to tādu pašu arī saņemt atpakaļ. Tā nav nedz spītīga iegriba, nedz kaut kāda pārmērīga prasība, jo savu īpašumu uzturēt kārtībā grib ik viens, vēl jo vairāk, ja tas ir nodots lietošanā kāda citam. Nomas līgumā noteikti tiks atrunāts tas, ko drīkst un ko nedrīkst darīt iznomātajā automašīnā. Šādi noteikumi ir radītu lai klients un iznomātājs labāk saprastos, ja runa ir par atļauto un izliegto, jo, ja konkrēta lieta netiks atrunāta līgumā, tad var uzskatīt, ka aizliegums kaut ko darīt nepastāv.

Ko nedrīkst?

Dažādiem auto iznomātājiem var būt dažādi noteikumi, bet zemāk uzskaitīsim tos, kas visticamāk būs sastopami pie lielākas daļas no tiem:

  • Automašīnas salonā kategoriski aizliegts smēķēt – šī prasība noteikti būs atrodama jebkura iznomātāja līgumā. Ja cigarešu dūmi smaržotu, tad varbūt šāda aizlieguma nebūtu, bet tā kā šo aromātu ir visai grūti izvēdināt un iztīrīt no automašīnas salona, tad šāds uzstādījums tiek atrunāts nomas līgumā;
  • Nedrīkst pārvadāt mājdzīvniekus. Šis aizliegums nav ieviests tādēļ, ka auto noma saimniekam nepatiktu dzīvnieki, bet gan tāpēc, ka auto salonam tie patīk pat pārāk. Mājdzīvnieku spalvas ir ļoti grūti iztīrīt, tādēļ klientiem, kuriem ir alerģija no tām, brauciens šādā auto nesagadās prieku, bet gan mocības.
        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply