Atsauksmes par autoskolu ir svarīgas

autoskolas atsauksmesAutoskola ir starpnieks starp potenciālo auto vadītāju un Ceļu satiksmes drošības direkciju (CSDD), kas izsniedz autovadītāja apliecību. Autoskola veic  tādus svarīgus uzdevumus kā teorētiskās apmācības nodrošināšana, piedāvā braukšanas apmācībai savus braukšanas instruktorus, ar parakstu braukšanas kartē apliecina gatavību CSDD teorijas un braukšanas eksāmenam un, ja nepieciešams, palīdz nokārtot medicīnisko izziņu un pirmās palīdzības apliecību (uzaicina uz teorijas nodarbību ārstu, kas ir tiesīgs izsniegt šos dokumentus). Tieši tāpēc rūpīgai autoskolas izvēlei ir ļoti liela nozīme – šādos gadījumos noderīgas ir autoskolas atsauksmes.

Autoskolai gan braukšanas, gan teorētiskajās nodarbībās ir jāsagatavo kursants, lai:

  • Apmācāmais spētu braukt droši, pārliecināti un neapdraudot ne sevi, ne citus satiksmes dalībniekus;
  • Apmācāmais varētu veiksmīgi iekļauties ceļu satiksmē, neapgrūtinot citus braucējus un neizraisot bīstamas situācijas uz ceļa;
  • Apmācāmais būt sagatavots bīstamām situācijām (tai skaitā citu radītām), un spēt pareizi reaģēt ārkārtas gadījumos.

Lasot autoskolas atsauksmes, pievērs uzmanību niansēm – piemēram, cik lielās grupās notiek apmācība u. tml. Noskaidro, cik daudz kursantu vienā reizē tiek apmācīti – jo mazāks to skaits, jo individuālāka pieeja. Tādējādi autoskolas pasniedzēji spēj pielāgoties katra autoskolas klienta individuālajām zināšanām un prasmēm. Vislabākās individuālās klienta apmācības nodrošina tieši nelielas un vidēja izmēra kursantu grupas. Kursanti, kas izvēlējušies lētāko iespējamo piedāvājumu, bieži atrod sevi iedalītus lielās grupās, kurās pasniedzējam trūkst iespēju pievērsties katram apmācāmajam atsevišķi. Individuālas pieejas trūkums savukārt ietekmē apmācības kvalitāti – liegta pasniedzēja un apmācāmā personīga saskarsme. Protams, jāizvērtē ne tikai internetā vai no draugiem iegūtās autoskolas atsauksmes. Ielūkojies CSDD mājas lapā, kur publicēta statistika par autoskolu beidzēju sekmību, kārtojot teorētisko un praktisko eksāmenu pirmajā reizē. Dati par kursantiem, kas izkrīt un nokārto eksāmenu ar otro reizi diemžēl netiek piedāvāti, kas ir liels trūkums, jo daudzi nokārto eksāmenu ar otro reizi, bet autoskolas un pasniedzēju statistika ir sabojāta.

Vieni uzskata, ka labākā autoskola būs tā, kura lētāka, citi – kur tuvāk, bet trešie uzskata, ka vislabākais kritērijs ir paziņu atsauksmes. Tomēr galvenais kritērijs ir apmācību kvalitāte, kura nodrošina, lai autovadītāju kursi noritētu veiksmīgi. Izvēloties autoskolu, kurā būs jāapgūst autovadītāju kursi, jāņem vērā dažādi faktori, kuri ietekmē autoskolas apmācības kvalitāti. Ja lūdz kādam atsauksmes par autoskolu, pajautā par šādiem faktoriem:

  • Autoskolas atrašanās vieta (autoskolas ar vairākām filiālēm pilsētā būs ērtāks risinājums)
  • Autoskolas popularitāte (kādas ir autoskolas atsauksmes – vai daudz cilvēku izteikuši sava viedokli/autoskola apspriesta sociālajos tīklos)
  • Apmācības maksa (pārliecinies vai uz lētas teorijas rēķina (vai otrādi) nav sadārdzinātas braukšanas stundu izmaksas)
  • Piedāvātās transportlīdzekļa kategorijas apmācība (skola, kura piedāvā apgūt dažādu kategoriju zināšanas, parāda savu profesionalitāti)
  • Autoskolas telpas (modernas un mājīgas telpas nodrošina labāku zināšanu apguvi)

Autskolas atsauksmes parasti var izlasīt arī autoskolas mājas lapā – šīs autoskolas atsauksmes ietver viedokļus par dažādām kategorijām un ne no anonīmiem cilvēkiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply