Ātrie SMS kredīti

atrie sms kreditiĀtrie SMS kredīti ir inovatīvs piedāvājums Latvijā. Ātrie SMS kredīti ir domāti tiem klientiem, kuriem steidzami ir nepieciešama nauda, bet nav pieejas internetam. Ātrie SMS kredīti ir visātrākie un visērtākie no visiem ātro kredītu veidiem.

SMSCredit piedāvā ātros SMS kredītus katru dienu no 7:00 rītā līdz 24:00 vakarā. Kredītus var pieteikt, sūtot īsziņu, zvanot uz klientu apkalpošanas centru vai sūtot pieprasījumu no sava lietotāja profila internetā. Pieteikumu izskata ļoti īsā laika periodā, bet nauda tiek pārskaitīta uz klienta kontu 15 minūšu laikā. Šāds kredīts ir pieejams jebkuram klientam no 18 gadu vecuma. SMS kredītu summa nevar pārsniegt 200 latus pirmajā aizņēmšanas reizē, bet no otras reizes kredītu summa tiek palielināta līdz 250 latiem.

SMSCredit piedāva ātros SMS kredītus bezmaksas jaunajiem klientiem, bet tikai pirmais kredīts ir bez procentiem.

ViaSMS piedāvā ātros SMS kredītus jebkuram Latvijas iedzīvotājam vecumā no 20 līdz 65 gadiem, kuriem ir konts jebkurā Latvijas bankā. ViaSMS ātros SMS kredītus var pieteikt, nosūtot īsziņu, un nekādi dokumenti nav vajadzīgi, kā arī nav vajadzīgs galvotājs vai ķīla.

Pirmajā aizņemšanās reizē summa nevar pārsniegt 150 latus. Lēmums par kredīta piešķiršanu tiek pieņemts ļoti ātri, un klients tiek informēts ar īsziņu. ViaSMS ātros SMS kredītus var saņemt, pat ja ir nenomaksāts kredīts vai aizdevums citā kredītiestādē, kas nozīmē, ka pat klients ar sliktu kredītvēsturi var pieteikties SMS kredītiem.

Greencredit iestāde piedāvā noformēt ātros SMS  kredītus bez jebkādiem dokumentiem, galvotājiem vai ķīlas. Nepieciešams tikai mobilais telefons un aktīvs konts jebkurā Latvijas bankā

Klients var aizņemties naudu, pat ja viņam ir citam kredītsaistības jebkurā citā kredītiestādē, bet nav parādu. Greencredit uzņēmumā vienlaicīgi var aizņemties tikai vienu ātro SMS kredītu.

Pirmajā reizē klients var aizņemties no 25 latiem līdz 100 latiem, otrajā reizē 150 latus, trešajā jau 200 latus, bet no ceturtās reizes summa palielinās līdz 250 latiem. Vienīgais nosacījums ātrā kredīta summas palielināšanai ir laicīga iepriekšējo kredītu atmaksāšana. Atmaksas termiņš ir no 5 līdz 30 dienām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply