Asus MeMOPad HD 7 planšetdators

asusshop.lvModernās tehnoloģijas paliek aizvien piemērotākas dažādiem cilvēkiem, tāpēc nav noslēpums, ka pastāv liela konkurence, taču Asus spēj turēties starp līderiem un piedāvāt lieliskus risinājumus. Viens no tādiem ir arī Asus MeMOPad HD 7.

Asus MeMOPad HD 7 planšete ir viegla lietošanai katram, jo tajā ir Android 4.2 JellyBeanoperētājsistēma. Četru kodolu procesors (1.2.GHz) ir pilnīgi pietiekošs, lai ļautu daroboties ātri interneta vidē vai lietojot dažādas aplikācijas. Papildus ir 1GB operatīvā un 16GB statiskā atmiņa, kas ļaus arī viegli uzglabāt un darboties ar dažādiem failiem. Papildus planšetdatorā ir iebūvēti dažādi sensori kā G-Sensor, E-Compass, GPS, Hallsensor, taču ne mazāk būtiski ir arī karšu lasītājs micro SD kartēm un papildus pieslēgvietas micro USB, 3,5mm ligzda austiņām vai mikrofonam. Papildus ir iebūvēta arī 1.2M pikseļu priekšējā un 5.0M pikseļu aizmugurējā kamera. Kopējais ierīces svars ir nieka 302 g un klāt tai nāk arī 2 gadu vispasaules garantija, kas garantē iespēju to nodot garantijas remontā, ja rodas kādas neparedzētas problēmas. Cilvēkiem, kuri atrodas Latvijāpapildus ir iespēja saņemt garantiju ‘‘no durvīm līdz durvīm’’, kas ļaus iespēju pat neiziet no mājas, lai atdotu ierīci remontam vai arī saņemtu to no tā. Ražotāja oficiālajā mājaslapā papildus var ērti atrast interesējošo informāciju par konkrēto Asus planšetes modeli (angļu valodā), bet konkrētā modeļa informācija visnotaļ ticams, ka ir pieejama arī daudzviet citur internetā. Pierast pie šādas ierīces nav grūti, jo tā ir ārkārtīgi vienkārša, sevišķi labi noderot dažādu e-failu lasīšanai un laika aizpildīšanai, piemēram, atrodoties sabiedriskajā transportā. WiFi uztvērējs sniedz iespēju lietot ierīci tiešsaistē bezmaksas daudzās vietās.

Asus MeMOPad HD 7 būs lielisks kompanjons dažādām vajadzībām un iespējām. Ar to ir iespējams veikt dažādas darbības, kā arī iegūt jaunu informāciju līdzīgi kā ar portatīvo datoru palīdzību, turklāt turīgā litija jonu baterija ļaus ierīci izmantot līdz pat 8 darba stundām.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply