Ārstu konsultācijas VCA poliklīnikās

Tikai retais cilvēks izpelnās tādu uzticību, ka atklājam viņam savas slēptākās problēmas, raizes un diskomfortu, it īpaši, ja tas saistīts ar veselību. Bieži vien pat tuvākie ģimenes locekļi nav informēti par mājinieku veselības problēmām. Iespējams, ka vienīgais cilvēks, kuram slimnieks ir gatavs uzticēties, ir profesionāls ārsts. Uz to vedina cerēt fakts, ka labs savas jomas speciālists var atrast risinājumu un pielāgot ārstēšanu katram saslimšanas gadījumam. Pacientu pieredze gan liecina, ka ārstēšanās rezultāts un ilgums ievērojami atkarīgs arī no ārsta, kas tiek apmeklēts. Ir gana daudz nācies dzirdēt par ārstiem, kas nav īpaši ieinteresēti pacientu veselībā un tās progresā, kuru apmeklējumi nav devuši cerēto pozitīvo dinamiku un nav radījuši iespaidu par ārstniecības personas profesionalitāti. Tomēr šādi ārsti noteikti ir tikai izņēmuma gadījumi, bet vienlga jācenšas mazināt iespēju, ka nāksies ar tādu sastapties. Tāpēc ir svarīgi atbildīgi izvēlēties ārstniecības iestādi, ko apmeklēt.

VCA speciālisti

neirologsVeselības centru apvienības (VCA) medicīnas iestāžu klienti var būt pilnībā pārliecināti, ka jebkuras VCA poliklīnikas ārsti un atbalstošais medicīnas personāls ir ar labāko izglītību un augstāko profesionalitāti. VCA vadība ir izvirzījusi par mērķi piedāvāt saviem apmeklētājiem profesionālus, pēc iespējas maz invazīvus un modernās tehnoloģijās balstītus diagnostikas un ārstēšanas risinājumus. Tāpat arī tiek piedāvāti profesionāli pakalpojumi skaistuma un veselības profilaksei. Tie palīdzēs laikus rūpēties par sava ķermeņa un gara harmoniju un mazināt nepieciešamību apmeklēt dažādus speciālistus. VCA poliklīnikās pieejams visplašākais ārstu konsultāciju klāsts, tāpēc klienti var būt droši, ka vienuviet varēs saņemt pilnu ārstēšanu – nepieciešamās konsultācijas, diagnostiskos izmeklējumus un vajadzības gadījumā arī ķirurģiskas manipulācijas dienas stacionārā.

Ērta pieteikšanās uz konsultāciju

Veselības centru apvienība ir spērusi būtisku soli virzienā, lai atvieglotu pacientiem pieteikšanos uz konsultācijām un izmeklējumiem. Ir pieejama alternatīva tradicionālajam zvanam uz reģistratūru. Atliek tikai izmantot e-reģistratūras formu, kas atrodama majas lapā vca.lv, un atzīmēt sev nepieciešamo informāciju. Reģistratūras darbinieki to apstrādās un pēc iespējas ātri jums atzvanīs, lai precizētu vizītes laiku. Piemēram, jums jāapmeklē neirologs, jo jau kādu laiku nomoka miega traucējumi un reiboņi. Vēlaties pēc iespējas ātri doties pie neirologa uz konsultāciju un padziļinātām pārbaudēm. Ja interneta vide jums nav sveša un jūtaties tajā ērti, tad zvanu uz poliklīnikas tālruni varat aizstāt ar elektronisko reģistrēšanos. Tai nav nepieciešmas nekādas īpašas ierīces, tikai dators ar interneta pieslēgumu, bet mūsdienās to pašu piedāvā arī visas viedierīces, ko nēsājam sev līdzi – viedtelefoni, planšetes. Tā pierakstu var veikt jebkurā jums ērtā vietā un laikā. Reģistrācijai pieejama arī mobilā aplikācija, lai vajadzības gadījumā nebūtu katru reizi pārlūkā jāmeklē lapas saite.

E-poliklīnika

E-poliklīnikas sistēmā jums būs jāatzīmē dažādu pakāpju informācija par izmeklējumu. Primārā ir ārsta izvēle – piedāvātajā sarakstā jāatzīmē neirologs vai cits nepieciešamais speciālists, izmeklējums vai arī jāieraksta konkrēts ārsta uzvārds, ja to zināt. Tāpat jāizvēlas arī kāda no VCA medicīnas iestādēm, kas ir jums ērtāka un piedāvā konkrēto pakalpojumu. Pēdējā atzīme sistēmā jāveic par vizītes laiku un tās steidzamību. Tiek piedāvāts izvēlēties vienu no piecām opcijām – pēc iespēja ātri, šodien, rīt, šonedēļ un nākamnedēļ. Izvērtējot savu nepieciešamību un darba grafiku, jāizvēlas atbilstošākais variants. Pēc tam darbinieks atzvanīs un vienosies par laiku, kas maksimāli pietuvināts jūsu atzīmētajiem kritērijiem. Lielākoties visi izmeklējumi un konsultācijas pieejamas tuvākās nedēļas laikā. Tas nozīmē, ka jums nebūs jāmēģina sazvanīt poliklīniku un jāuztraucas, ka līnija ir aizņemta. Zvanu pēc iespējas ātri saņemsiet jūs. Šāda reģistrācijas sistēma ļauj efektivizēt reģistratūras un ārstu darbu, aiztaupīt klientiem neapmierinātību. Tas ir svarīgi, lai pacients būtu pilnībā apmierināts ar saņemtajiem pakalpojumiem.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : ,

Leave a Reply