Ar ko nodarbojas RGJ uzņēmums?

rgj.lv dumvadi, dumvadu montazaRGJ uzņēmums nodarbojas ar tērauda dūmvadu izgatavošanu jau 10 gadus un šo gadu laikā uzņēmums ir spējis paplašināt ražošanu un izveidot 14 cilvēku komandu, kas mūsdienīgos darba apstākļos izgatavo dūmvadu detaļas un visu šo laiku ir spējis gūt atzinību un iegūt klientu loku bez jebkādas reklāmas. Mūsdienās tas ir gana ievērojami, jo reklāmas un mārketinga sfēra kā tāda ir viena no pelnošākajā visā pasaulē un liela daļu no uzņēmuma budžeta paredz reklāmas izdevumiem. Tērauda dūmvadi ir izdevīgi un ekonomiski, par spīti savai cenai, taču noteikti jāatceras to, ka jebkura apkures iekārtas sastāvdaļa, kas ir kvalitatīva un droša, ir ieguldījums nākotnē, jo nepareizi vai slikti izbūvēti dūmvadi nopietni apdraud ne tikai mājas, bet arī cilvēku drošību.

Vēsture.

Uzņēmumam ir 10 gadu sena vēsture un pašos pirmsākumos visas vajadzīgās detaļas pasūtījumiem tika izveidotas šķūnī, izmantojot nolietojušos padomju laiku iekārtu un dažādus citus darbarīkus. RGJ uzņēmums šo gadu laikā ir spējis izaugt līdz daudz lielākai darbinieku komandai, kas savu produkciju vai neražo vis šķūnī, bet rūpnīcā ar modernām un mūsdienīgām iekārtām. Uzņēmuma ražoto produkciju izmanto dažāda veida klienti – sākot no piemājas pirtiņu īpašniekiem un beidzot ar lepnu privātmāju un privātmāju ciematu īpašniekiem. SIA RGJ plāno attīstīt savu biznesu arī ārpus Latvijas robežām Eiropas lielajā tirgū, turklāt, jau neliela sadarbība ir notikusi ar vāciešiem, kuri ir teicami novērtējuši dūmvadu kvalitāti. Tas ir lielisks novērtējums jo vācieši ir prasīgi.

Ko ražo RGJ uzņēmums?

Uzņēmuma ražotās produkcijas saraksts ir ārkārtīgi plašs un spēs konkurēt ar jebkuru citu ražotāju, kurš piedāvā līdzīgu pakalpojumu. Ražoto detaļu sarakstā vara redzēt dažādu leņķu līkumus,  adapterus, revīzijas, pieslēgumus, savilces, taisnos posmus un dažādas citas detaļas, kas nepieciešamas dūmvadu izveidei. Tās tiek ražotas arī no melnā tērauda. RGJ ražotās dūmvadu detaļas ir augstas kvalitātes un izgatavotas ar lielāko cieņu pret klientu, jo uzņēmums apzinās to, ka klients ir lielākā vērtība un arī reklāma vienā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply