Aprūpes centrs ‘’Dzintara Melodija’’- vieta labām vecumdienām.

Darbu uzsācis pirmais kompānijas ‘’Senior Baltic’’ aprūpes centrs Baltijas valstīs. Tas atrodas Rīgā, skaistā un klusā vietā netālu no pilsētas centra. Ēka speciāli būvēta aprūpes centrsaprūpes centra vajadzībām- tā ir moderna, gaiša un pielāgota arī cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Ēkas četros stāvos izvietotas 90 vienvietīgās un 56 divvietīgās istabas, tādejādi paredzēts, ka centru varēs apdzīvot 202 cilvēki.

 Kompānija ‘’Senior Baltic’’ izveidota 2011. gadā un tās mērķis ir izveidot mūsdienīgus senioru aprūpes centrus visās Baltijas valstīs.

Aprūpes centrs nodrošina arī medicīnisko aprūpi- centrā strādā ārsti un medmāsiņas, tādējādi tā ir piemērota vieta arī senioriem ar veselības problēmām. Komfortablu dzīvi nodrošina gan medicīniskais personāls- rezidējošie ārsti, psihoterapeits, dietologs, kustību terapeits un medmāsiņas, gan viesnīcas personāls un apteksnes, kas rūpējas par tīŗību, kārtību un centra iedzīvotāju ikdienas vajadzībām. Centrā tiek organizētas arī brīvā laika aktivitātes- tas ir lielisks veids kā interesanti pavadīt laiku un komunicēt ar citiem cilvēkiem.

Centrā pieejama gan ilgtermiņa, gan īstermiņa uzturēšanās, kā arī dienas stacionārs. Īstermiņa uzturēšanās paredzēta līdz 3 mēnešiem un klientam tiek nodrošināti visi tie paši pakalpojumi, kas pastāvīgiem rezidences iemītniekiem. Tas var būt labs veids kā iepazīties ar centra darbību pirms ilgtermiņa līguma slēgšanas, kā arī situācijās, kad nepieciešama īslaicīga aprūpe- piemēram, tuvinieku atvaļinājuma laikā. Dienas stacionārs, savukārt, būs piemērots gadījumos, kad aprūpe nepieciešama tikai dienas laikā.

Plašāka informācija par aprūpes centra ‘’Dzintara Melodija’’ darbību iegūstama mājas lapā www.seniorbaltic.lv.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply