Akurāts telšu noma viesu komfortam

Akurāts telšu noma ir viens no pakalpojumiem, ko piedāvā pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmums. Tā palīdz parūpēties, lai visi pasākuma apmeklētāji justos ērti un komfortabli neatkarīgi no tā kādi ir laika apstākļi. Viesi nesalīs un nenosals. Tas nozīmē, ka pasākuma izdošanos neietekmēt tas, vai ārā līst, un jums nebūs jāuztraucas par to, ka tas varētu neizdoties tikai tāpēc, ka laika apstākļi nav tik labi kā plānots.

Akurāts pasākumu aprīkojuma nomas uzņēmums, kas darbojas, Latvijā, Igaunijā un Lietuvā. Tas piedāvā plašu pasākumu aprīkojuma klāstu – teltis, galdus, lampas, skatuves, dekorācijas un daudz ko citu. Papildus aprīkojuma nomai, uzņēmums piedāvā arī piegādi uz pasākuma vietu un montāžu. Tāpat Akurāts darbinieki palīdzēs jums izvēlēties atbilstošāko atkarībā no pasākuma veida un plānotā viesu skaita.

Ja plānojat organizēt pasākumu ārpus telpām, ir ļoti svarīgi parūpēties par tā viesu ērtībām un komfortu. Akurāts telšu noma ir lielisks līdzeklis, lai to izdarītu, jo telts pasargās pasākuma viesus no vēja, lietus un citiem nelabvēlīgiem laika apstākļiem. Jums nebūs jāuztraucas, ka pasākums varētu neizdoties tāpēc, ka tā viesiem būs auksti, vai ka cilvēki izlīs.

Akurāts telšu noma ir piemērota dažāda veida un mēroga pasākumiem – lieliem festivāliem, uzņēmumu sporta spēlēm, gadatirgiem, kāzām, pilsētas svētkiem un citiem. Pieejamas dažādu izmēru un formu teltis – zvaigznes formas, ar konusveida jumtu, kvadrātveida vai taisnstūrveida. Akurāts telšu nomas piedāvājumā ir no deviņiem līdz 1500 kvadrātmetriem lielas teltis.

Akurāts telšu noma lieliski noder ne tikai pasākumiem, bet arī noliktavas vajadzībām, jo teltis lieliski noder, lai pasargātu dažādus priekšmetus no ārējās vides kaitīgās ietekmes.

Papildus Akurāts telšu nomai uzņēmums piedāvā arī to piegādi uz pasākuma norises vietu un montāžu, ļaujot pasākumu organizatoriem veltīt vairāk laika citiem jautājumiem, kas saistīti ar veiksmīgu pasākuma norisi. Telšu montāžas laiks var būt no 30 minūtēm līdz pat astoņām stundām. Tas ir atkarīgs no telts izmēriem un cita izvēlētā pasākumu aprīkojuma.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply