Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu.

patēriņa kredītsDaudziem ir bijusi vajadzība pēc steidzamiem un liekiem naudas līdzekļiem, kas nepieciešami steidzamu izdevumu segšanai. Ko darīt šādās situācijās? Ir vairāki varianti –lūgt palīdzību radiniekiem vai draugiem, apsvērt iespēju aizdevuma ņemšanai bankā vai izmantot kādu no ātro kredītu piedāvājumiem Ja šādi varianti neapmierina, ir iespēja ieķīlāt savu auto vai nekustamo īpašumu, kā arī izmantot lombardu pakalpojumus. Ja nav vēlmes savās finansiālajās problēmās iesaistīt citus un riskēt ar saviem ienākumiem, ir jāapsver iespēja aizdevumam pret nekustamā īpašuma ķīlu. Zemāk apskatīsim to, kas ir nepieciešams, lai iegūtu šādu aizdevumu.

BigBank aizdevums.

BigBank kredīts pret ķīlu ir pieejams sākot no summas, kas nav mazāka pa 1300 eiro. Aizdevumu atmaksāt ir ļoti ērti un arī ātri – aizdevums tiek dzēsts veicot ikmēneša maksājumus. Aizdevums pret nekustamā īpašuma ķīlu ir pieejams uz dažādiem termiņiem – no 6 -180 mēnešiem. Kādēļ tik ilgi? Ja ir ieķīlāts nekustamais īpašums, tad, loģiski, ka aizdevuma summa nav no mazajām, tādēļ, tāpēc, lai nerastos finansiālas problēmas un grūtības veikt lielus ikmēneša maksājumus, šī summa tiek sadalīta tā, lai aizdevums būtu atmaksājams ilglaicīgi, ar nelieliem maksājumiem, lai klients nejustu pārāk lielu slogu savam maciņam. Svarīgi, lai aizdevuma pieteicējs būtu Latvijas Republikas pilsonis un vismaz 18 gadu vecs.

Kalkulators.

BigBank mājas lapā ir pieejams aizdevuma kalkulators, kurā ir iespējams aprēķināt ikmēneša maksājuma apmēru, lai saprastu, ar kādiem izdevumiem būs nepieciešams rēķināties visu aizdevuma atmaksas periodu. Banka piedāvā iespēju 70% no aizdevuma summas atmaksāt aizdevuma termiņa beigās, savukārt, atlikumu maksāt ar ikmēneša maksājumu palīdzību. Ja rodas problēmas ar šīs summas pilnīgu atmaksu, atmaksas termiņa beigās, ir iespējams sagatavot jaunu grafiku atlikušajai summai.

Nodrošinājums.

Piesakot aizdevumu virs 10 tūkstošiem eiro, kā a nodrošinājums kalpo dzīvoklis, māja vai zeme, tātad – nekustamais īpašums kā ķīla. Tam ir jābūt apdrošinātam kādā no aizdevēja piedāvātajām apdrošināšanas kompānijām. Aizdevumu ir iespējams atmaksāt arī pirms noteiktā laika!

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply