4 sporta veidi, kas neprasa ieguldījumus

  1. patēriņa kredītsVingrošana mājās

Vingrošanai mājās ir vajadzīga apņēmība un režīms, tomēr tas neprasa naudas ieguldījumu, kā tas ir sporta zālei. Lai vieglāk būtu vingrot un zinātu, kādus vingrinājumus, vari atrast piemērotākās bezmaksas aplikācijas Google Play vai App store, piemēram, 30 dienu izaicinājums slaidākiem gurniem un veikt ikdienas rituālu vingrinājumos konkrētajā laikā.

Šajās aplikācijās ir arī izstrādāts režīms, gan intensīvāks, gan vieglāks, gan arī atpūtas dienas, kas palīdzēs kļūt gan slaidākam, gan veselīgākam mājas apstākļos. Starpcitu, daudzām šīm aplikācijām var uzlikt arī atgādinājumu, kas var palīdzēt atcerēties par jauno režīmu!

  1. Skriešana

Ja ir labs laiks, tad skriešana ir ļoti ērts un veiksmīgs sporta veids, kas neprasa ieguldījumus, tik vien, lai būtu labi sporta skriešanas apavi. Maršrutu Tu vari vienmēr izvēlēties citu, turklāt ikdienā vari sevi izaicināt ar pakāpenisku slodzi un maršrutu garumu, kā arī grūtības pakāpēm, piemēram, reizi pa reizes pamēģināt skriešanu pa kalnaināku apvidu.

Skriešana brīvā dabā ir ne tikai brīvība un naudas ietaupījums, bet ir arī daudz veselīgāka, nekā uz trenežieru skrejceliņa.

  1. Joga

Arī ar jogu Tu vari nodarboties mājās un ne tikai- arī pie ezera vai jūras krastā saulrietā. Daudzi domā, ka joga nav sporta veids, tomēr prāta un ķermeņa koncentrēšanās un uzdevumu izpildīšana bieži vien liek mainīt savas domas, jo joga ļoti veiksmīgi, tāpat kā pilates, prot iekustināt iekšējos dziļos muskuļus.

  1. Publiskie sporta laukumi

Laukos, ciematos vai pilsētās ir pieejami publiskie sporta laukumi. Tu vakaros vari doties izskriet pāris apļus, veikt pievilkšanās uzdevumus, vai vienkārši ar draugiem doties uzspēlēt futbolu. Vasarās daudzās jūras piekrastēs ir pieejami arī volejbola laukumi, kuros jau ir tīkls, kas nozīmē, ka viss kas no Tevis un Tavas kompānijas ir vajadzīgs- ir volejbola bumba!

Ja tomēr izlem, ka Tev sirdij ir tuvāks kāds cits sporta veids, kam vajadzēs iegādāties inventāru, tad mājas lapā vari apskatīt un izlasīt vairāk par patēriņa kredītu un aizdevuma atmaksu.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiLeave a Reply