Zvērinātu advokātu birojs R&E

Labi juristi ar pieredzi tiesvedībā

Zvērinātu advokātu birojs Rasa & Ešenvalds ir radies likumsakarīgi, apvienojot spēkus diviem spējīgiem un apņēmības pilniem jaunās paaudzes juristiem – Armandam Rasam un Jānim Ešenvaldam.

Abi juristi ir uzkrājuši lielu profesionālo pieredzi savā laikā strādājot lielākajos advokātu birojos Latvijā, līdz nonākušī līdz savai juridiskajai praksei, šobrīd sniedzot kvalitatīvu juridisko pakalpojumu servisu saviem klientiem un pārstavot klientus dažādos tiesvedības procesos Latvijā, tā arī starptautiskās šķīrējtiesās un Eiropas Savienības tiesā.

Abu advokātu galvenais moto ir: gūt panākumus iespējams vienīgi, ja nepārstāj virzīties uz priekšu, censties gūt maksimāli labāko rezultātu, neraugoties uz  apstākļiem un lietas sarežģītību.

Advokātu biroja R&E juristu komandas pieredze liecina, ka tiesvedības procesos izšķirošo lomu bieži vien tieši sīkumi, detaļas tāpēc advokāti katrā lietā īpašu uzmanību pievērš  rūpīgai lietas apstākļu izvērtēšanai un sagaidāmo tiesvedības procesu analīzei.

Pulsējoša un liela enerģija, pilnīga atdeve un 100% personīga pieeja ikvienam klientam – tā ir juridiskā biroja Rasa & Ešenvalds veiksmes sasniegumu formula.

Juristu pakalpojumi

Advokātu biroja juristi ir gatavi sniegt visu veidu juridisko plīdzību ikvienam savam klientam, vienmēr un jebkuros apstākļos nodrošinot augstas klases juristu pakalpojumus un advokāta palīdzību. Mūsu advokātu biroja klients var būt drošs, ka viņa advokāts, izmantos visus likumā paredzētos līdzekļus un juridiskās metodes lai panāktu labāko iespējamo rezultātu katrā lietā, dzīves situācijā.

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , , , ,

Leave a Reply