FirstMedia – jauni biznesa pakalpojumi

First Media ir uzņēmums, kurš nodarbojas ar biznesa pakalpojumu sniegšanu. Mēs cienām godīgu konkurenci un godīgu attieksmi pret klientiem – piedāvājot tikai tos pakalpojumus, kas klientiem tiešām ir vajadzīgi un atmaksāsies. Ja līdz šim esam vairāk piedāvājuši pakalpojumus, kas saistīti ar medijiem, tad tagad pievēršamies ar finanšu un plašākam biznesa pakalpojumu klāstam.

Viens no mūsuprāt lielākajiem jaunumiem ir juridiskie pakalpojumi, kuru ietvaros tiek piedāvāta gan uzņēmējdarbības reģistrācijas pakalpojumi, gan konflikta situāciju risināšana, līgumu sastādīšana un dokumentu sagatavošana maksātnespējas pieteikšanai.

Grāmatvedības pakalpojumi ir nepieciešami ikvienam uzņēmumam un komersantam, kas veic saimniecisko darbību. Tāpēc izvēlēties uzticamu un drošu grāmatvedības pakalpojumu sniedzēju ir ļoti svarīgi. Mēs jums piedāvājam ne tikai profesionālus grāmatvežus, kuri rūpēsies par jūsu finanšu pārskatiem un izdevumu optimizāciju, bet arī papildus apdrošināšanu, kas 99.99% grāmatvedības dokumentus pārvērtīs 100%. Tā būs jums papildus garantija, ka grāmatvedībā pieļautas kļūdas var jums dārgi maksāt.

Tāpat esam paplašinājuši SEO optimizācijas pakalpojumu klāstu, lai palīdzētu jums sasniegt vēl labākus rezultātus.

Par šiem un citiem pakalpojumiem vairāk informācijas meklējiet mūsu mājaslapā – www.firstmedia.lv

        Ienākumi no šīs reklāmas nonāk labdarībaiSaistītās tēmas : , ,

Leave a Reply